نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون آبروریزی بازیگر زن چینی روی فرش قرمز + تصاویر
بازیگر زن چینی ، زمین خوردن بازیگر زن
بازیگر زن چینی با تمام وقار و جذابیتش به همراه دونفر از همبازی هایش در فیلم منتخب روی فرش قرمز درحال حرکت بود که لباس مجلسی شیک و کفش پاشنه بلندش همه چیز را به هم زد.

لباس و کفش بازیگر زن چینی برایش دردسرساز شد

مراسم فرش قرمز در جشنواره های هنری محلی است که هنرپیشه ها از نمایی دیگر در مقابل چشمان صدها علاقه مند و عکاس می ایستند. همانطور که می دانید خانم ها و آقایون هنرپیشه برای آنکه با لباس و ظاهری جذاب در این مراسم حاضر شوند هزینه و وقت زیادی صرف انتخاب و تهیه لباس می کنند چرا که دوست دارند در میان بهترین ها و به یادماندنی ترین ها قرار گیرند . اکثرا خانم های بازیگر علاقه مندند که مدت زمان بیشتری مقابل دوربین های عکاسان و فیلمبردارانی که در این مراسم حضور دارند قرار بگیرند و همانطو رکه تا به حال شما هم حتما متوجه شده اید از نماهای مختلف ژست عکس بگیرند ولی یک هنرپیشه مشهور درست بعد از اتفاق خجالت اوری که برایش رخ داد دوست داشت که زودتر این مراسم تمام شود و یا اینکه دوربین های کمتری از او عکس بگیرند درست برخلاف سالهای قبل.

بازیگر زن چینی

زمین خوردن بازیگر زن چینی روی فرش قرمز ونیز 2016

زمین خوردن هنرپیشه زن چینی روی فرش قرمز

خانم " لیانگ جینگ " هنرپیشه مشهور چینی که برای بازی در فیلم " نور بین اقیانوس " به جشنواره فیلم ونیز 2016 دعوت شده بود در حین حرکت روی فرش قرمز به همراه تعادل خود را از دست داده و نقش زمین شد. به گزارش میل آنلاین بعد از اینکه او به کمک همراهانش دوباره سرپا شود برای بار دوم درست مثل دفعه اول پاشنه کفش خانم بازیگر بعد از گیر کردن به لباس بلندش باعث زمین خوردن او شد. بهترین بخش این خجالت زدگی برای بازیگر زن چینی این بود که دونفر از همبازی هایش در این فیلم همراه او بودند و قبل از اینکه اتفاق بدتری بیافتد او را کنترل کردند.

بازیگر زن چینی

عکس زمین خوردن بازیگر زن چینی برای بار دوم روی فرش قرمز

اما خیلی دیر شده بود و محتویات داخل کیف دستی خانم بازیگر روی فرش قرمز پراکنده شده بود وعکاسان مدام از این لحظات عکس می گرفتند. مسئولان حاضر در کنار فرش قرمز هم برای جمع اوری وسایل داخل کیف خانم بازیگر وارد عمل شدند که این هم به نوعی موجب خجالت او شد.

بازیگر زن چینی

بازیگر زن چینی

خجالت زدگی بازیگر زن چینی از ریختن وسایلش روی فرش قرمز

بازیگر زن چینی که در شرایط بدی بود به سرعت خودش را جمع و جور کرد و مقابل دوربین ها با لبخند ایستاد انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده است که البته این می توانست بهترین عکس العمل او باشد.

بازیگر زن چینی

بازیگر زن چینی بعد از زمین خوردن دوباره با همان ژست مقابل دوربین ایستاد

این ماجرا سال گذشته برای یکی دیگر از بازیگران زن چینی هم تکرار شده بود و مورد مشابه با شدت بیشتر در سال 2013 برای یکی از بازیگران زن مجارستان روی فرش قرمز رخ داد.

بازیگر زن چینی ,زمین خوردن خانم بازیگر روی فرش قرمز+عکس

آبروریزی بازیگر زن چینی روی فرش قرمز + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 30
منبع : بخش ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف