نمناک سرگرمیگوناگون زن 63 ساله از بالای آبشار نیاگارا پریدو زنده ماند +عکس
آبشار نیاگارا ، پریدن از بالای آبشار نیاگارا
پیرزن شجاعی که برای رسیدن به آرزویش دست به کار خطرناکی زده بود نامش را برای همیشه در تاریخ ثبت کرد ، او خود را داخل یک بشکه حبس کرد و از بالای بلندترین آبشار جهان (نیاگارا) به پایین پرید.
بازدید : 2,943 نفر

پریدن زن 63 ساله از بالای آبشار نیاگارا

در طول تاریخ زنان هستند که مسئله ترس را نادیده گرفته و دست به کارهای خارق العاده زدند درست مثل همین خانمی که با قرار گرفتن داخل یک بشکه از بالای آبشار نیاگارا پرید و سالم ماند.

"آنی ادسون تیلور" اولین کسی است که در سال 1901 از آبشار نیاگارا پایین پرید و زنده ماند وی برای محافظت از جانش ابتدا داخل یک بشکه بزرگ شد و سپس این بشکه به پایین پرتاب گشت.
آنی ادسون تیلور بعد از مرگ شوهرش در جنگهای داخلی امریکا با بحران اقتصادی شدیدی مواجه شد و در سن 62 سالگی تصمیم گرفت با انجام یک کار خارق العاده به شهرت رسیده و از شهرت برای رسیدن به ثروت استفاده کند. او درست در روز تولد 63 سالگی اش تصمیم خود را برای پریدن از نیاگارا عملی کرد. بنابرگزارشات هزاران نفر در پایین آبشار نیاگارا شاهد این صحنه بودند و هیچ کس فکر نمیکرد این زن زنده بماند.مدیر برنامه او برای پرش با هشدار پلیس روبرو شد که در صورت مرگ این زن از سوی پلیس کانادا و امریکا تحت تعقیب قرار خواهد گرفت چرا که این کار بیشتر به یک خودکشی شباهت داشت. برای محافظت او یک بشکه ساخته شد که دارای طول 1.4 متر و عرض 1 متر بود و او داخل این بشکه از ارتفاع حدود 174 فوت پایین انداخته شد.
او موفق شد این کار را انجام دهد و تنها برای لحظاتی در شوک به سر برد اما هیچ صدمه دیگری ندید. وی در مصاحبه اش با نشریات اعلام کرد دیگر هیچ وقت حاضر به تکرار این کار نیست و ترجیح میدهد بمیرد اما این کار را نکند و تاکید کرد اجازه نمیدهد کس دیگری این کار را انجام دهد و شاهد لحظات مرگبار باشد.

تصاویر آنی ادسون تیلور زنی که از بالای آبشار نیاگارا به پایین پرید

 
آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا
آبشار نیاگارا

تصاویر آنی ادسون تیلور بعد از پریدن از بالای آبشار نیاگارا

زن 63 ساله از بالای آبشار نیاگارا پریدو زنده ماند +عکس

زن 63 ساله از بالای آبشار نیاگارا پریدو زنده ماند +عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از فرادید /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف