نمناک دنیای مددکوراسیون منزل رنگ هایی که می توان با رنگ آبی در دکوراسیون استفاده کرد
آبی در دکوراسیون ، دکوراسیون آبی و قهوه ای
رنگ آبی زیبا و آرامش بخش است اما نمیتوان آن را به تنهایی در دکوراسیون استفاده کرد، باید با رنگ هایی که با هم هماهنگی دارند و ایجاد هارمونی میکنند ست شود.

رنگ هایی که می توان با رنگ آبی در دکوراسیون ست کرد

بعد از طراحی اولیه نقشه ساختمان،نوبت به اجرا کردن طرح می باشد که نسبت به مساحت و متراژ ساختمان می تواند زمان را صرف کند.از طرفی پس از اجرا کردن عملیات ساختمانی نوبت به تزئین کردن داخل خانه به وسیله کابینت ها،روشنایی،رنگ و... می رسد و مجددا مدت زمان کوتاهی نیز صرف طراحی و تزئین داخل خانه خواهد شد.اما اینها تمام چیزهایی نیست که ما قصد داریم در این مطلب بگوییم.

شاید برای شما پیش آمده است که در طراحی و تزئین داخل خانه ابتدا از یک رنگ استفاده می کنید و سپس از تطبیق دادن رنگ های دیگر با آن شاید دچار مشکل شوید و به این فکر کنید که چگونه می توانید از وسایل دیگر در خانه استفاده کنید.اگر شما یکی از آن دسته از افراد هستید که در طراحی خانه تان از رنگ آبی استفاده کرده اید و اینک نمی دانید که از چه رنگ هایی به همراه آن استفاده کنید،جای هیچ استرس و نگرانی نیست و به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش دنیای مد نمناک،شما را با رنگ هایی که می توانید از آنها به همراه رنگ آبی استفاده کنید، آشنا نماییم.
 
1-رنگ آبی روشن و قهوه ای
اگر شما در طراحی خانه از رنگ آبی روشن استفاده کرده اید ، می توانید از تعدادی مبلمان به رنگ اتاق استفاده کنید که بدین طریق شما نوعی تطابق و همسانی را به اتاق و خانه خود هدیه می دهید که بارها و بارها از دیدن آن قطعا ذوق زده خواهید شد.همچنین در همین حین شما می توانید از مبلمان و وسایل جانبی قهوه ای متمایل به روشن نیز استفاده کنید تا به زیبایی اتاق بیفزایید.
 
دکوراسیون آبی و قهوه ای

دکوراسیون آبی و قهوه ای نشیمن

 2-رنگ آبی و نارنجی
اتاق نشیمن یکی از اتاق های است که تمامی خانواده ها هر شب برای تعاملات و حرف زدن بایکدیگر در آن وقت صرف می کنند و با این وجود این محل باید بقدری پر انرژی باشد که شما هیچ گاه در آن احساس بدی نداشته باشید.به همین دلیل یکی از رنگ هایی که به شدت توصیه می شود از آن استفاده کنید،رنگ نارنجی است که شما با افزدون تنها تعداد اندکی از لوازم جانبی نارنجی رنگ می توانید جلوه ای خاص و دیدنی را به خانه تان بدهید.برای مثال می توانید از گلدان ، حوله، موکت ،بالش و... های آبی رنگ در اتاق نشیمن و هر اتاق دیگر در خانه برای جلوه بخشیدن به خانه استفاده کنید.
 
آشپزخانه آبی

آشپزخانه آبی و نارنجی شیک

 3-رنگ آبی و سبز
رنگ های سبز و آبی یکی از رنگ های سرد هستند که استفاده این دو رنگ در کنار یکدیگر می توانند جلوه خاص و زیبایی را به خانه شما بدهند.برای مثال در تصویر ذیل می توان مشاهده کرد که ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر به چه میزان می تواند زیبا و دوست داشتنی شود و به هیچ وجه از چنین طرحو رنگی در سالیان طولانی خسته نخواهید شد.
 
دکوراسیون آبی منزل

دکوراسیون آبی و سبز منزل 

 4-رنگ آبی و ارکیده
در کنار دکوراسیون به رنگ آبی می توانید از رنگ ارکیده یا بنفش نیز استفاده کنید که می توان از تصویر زیر نشان داد که این دو رنگ در کنار یکدیگر به چه میزانی می توانند زیبا و دوست داشتنی باشند.
 
دکوراسیون ابی

ست کردن رنگ آبی در دکوراسیون

 5-رنگ آبی و مرجانی
یکی از رنگ هایی که می توان به همراه رنگ ابی استفاده کرد،رنگ مرجانی است که بیشتر سلیقه ایی متناسب با سلیقه خانم ها می باشد. برای مثال می توانید از این رنگ شاد و جذاب در وسایل جانبی استفاده کنید و بدین طریق می توانید بهترین جلوه را به خانه خود ببخشید و از مشاهده آن نهایت لذت را ببرید.
 
دکوراسیون آبی درباری

ترکیب آبی و مرجانی در دکوراسیون

 6-رنگ آبی و چوبی
اگر شما یکی از افرادی هستید که در طراحی خانه خود از رنگ آبی استفاده کرده اید،توصیه می شود که از دکوراسیون چوبی استفاده کنید که نمونه طرح آن در تصویر ذیل هست و می توانید از این تصویر برای ساخت خانه ای منحصر بفرد ، الهام بگیرید.
 
ست آبی و قهوه ای

ست آبی و چوبی در دکوراسیون

 7-رنگ آبی و قرمز
رنگ آبی و قرمز دو رنگ متضاد یکدیگر هستند که وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند می توانند جلوه ای خاص به محیط اتاق یا خانه بدهند که هر روز با دیدناین دو رنگ در کنار یکدیگر قطعا احساس آرامش و شادی خاصی به شما تلقین خواهد شد.
 
دکوراسیون آبی

دکوراسیون آبی و قرمز غذاخوری

8-رنگ آبی و سفید
قرار گرفتن دو رنگ آبی و سفید در کنار یکدیگر می توانند جلوه ای کلاسیک، سلطنتی و خاصی به خانه بدهند که در تصویر زیر می توان این نوع زیبایی خاص و بی نظیر را مشاهده کرد.قطعا این یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون ابی رنگ است و می توانید از آن استفاده نمایید.
 
ست آبی و سفید

دکوراسیون آبی و سفید سرویس بهداشتی 

 9-رنگ آبی و لوازم جانبی آبی رنگ
در نهایت، آخرین پیشنهاد ما استفاده از لوازم جانبی آبی رنگ در کنار دکوراسیون آبی است که قطعا یکی از زیباترین و خاص ترین رنگ ها محسوب می شود و می توانید از این طرح زیبا و چشمگیر در خانه خود استفاده کنید.برای مثال می توانید از لوازم جانبی آبی رنگ مانند پرده،فرش،صندلی،میز و... استفاده کنید و به خانه آبی رنگ خود جلوه دهید و هر روز با دیدن آن لذت و انرژی خاصی وارد وجودتان شود.
 
آبی در دکوراسیون

رنگ آبی در دکوراسیون

چه رنگ هایی را میتوان با رنگ آبی در دکوراسیون ست کرد؟

رنگ هایی که می توان با رنگ آبی در دکوراسیون استفاده کرد
: امتیاز : 4 تعداد رای : 10
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ف.ن /ح
این مطلب مفید بود ؟
8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف