نمناک اخبارجامعه سهمیه بندی آب در خوزستان تکذیب شد
آب خوزستان ، خوزستان
استاندار خوزستان دستور سهمیه بندی آب شرب در این استان را تکذیب کرد و عنوان کرد انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی شایعه ای بیش نبوده است.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1396

سهمیه بندی آب خوزستان صحت ندارد

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان بیان داشت:خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی دادن دستور برای سهمیه بندی آب شرب در خوزستان هیچ وجود خارجی ندارد و فاقد صحت است.

آب خوزستان

وی گفت:این خبر که مربوط به جلسه 3 روز پیش بوده، بحث در خصوص تقسیم عادلانه آب در پایین دست رودخانه شاوور شوش و نهر لشکر آباد اهواز بود که با توجه به اینکه آب در بالا دست متمرکز بود و کشاورزان در پایین دست کمبود شدید آب وجود دارد دستور داده شد آب سهمیه بندی شود و به صورت عادلانه بین کشاورزان بالا دست و پایین دست رودخانه شاوور و نهر لشکر آباد تقسیم شود.

شریعتی با انتقاد انتشار این خبر کذب در شبکه های اجتماعی اذعان کرد:در هیچ نقطه ای از خوزستان مشکل تامین آب شرب بجز چند روستا نداریم و هیج برنامه ای برای سهمیه بندی آب در استان نیز نداریم و نخواهیم داشت.

سهمیه بندی آب در خوزستان تکذیب شد

سهمیه بندی آب در خوزستان تکذیب شد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف