نمناک سرگرمیگوناگون خرید آب مقدس برای رفع بدشانسی زن ساده لوح!!
آب مقدس ، خرید آب مقدس
دو زن سنگاپوری اخیرا برای درمان و رفع بدشانسی بابت نه بطری آب مقدس به فردی 1080 دلار پرداخت کردند که در آخر هم سرشان کلاه رفت.

خرید آب مقدس توسط زن ساده لوح

زنی برای نه عدد بطری " آب مقدس" که درمان بدشانسی است ، 1.000 دلار پول پرداخت!

اخیرا دو زن سنگاپوری بعد از فریب خوردن (1،080) دلاری توسط مردی که نه بطری کوچک از "آب مقدس" را به آن ها فروخته بود؛ با پلیس تماس گرفتند فروشنده مدعی بوده که این بطری ها میتوانند بد شانسی را درمان و تمام مشکلاتشان را حل کنند.
ما همه درمورد حیله گری های فروشنده روغن مار شنیده ایم که از قدرت خود برای فروش درمان های تقلبی خود به افراد ساده لوح استفاده میکنند ، اما این اتفاق که بتوان کمی آب را برای یکم شانس بفروشید نیازمند نوعی استعداد بخصوصی است. در این کار نیاز به پیدا کردن مشتریان به اندازه کافی ساده لوح و بی تجربه برای در فریب دادن است.
 
آب مقدس
خرید آب مقدس برای درمان بدشانسی توسط دو زن سنگاپوری
 
چندی پیش، خانم 30 ساله ای از سنگاپور ، اقرار کردند که او و خواهرش شاید بهتر بود بیشتر درمورد پرداختن 1،450 دلار برای نه بطری کوچک فقط به خاطر اینکه فروشنده به آن ها گفته بود این ها قابلیت برگرداندن شانس را دارد؛ فکر کنند.
خانم "یانگ" که در آپارتمانی واقع در بوکیت باتوک بهمراه همسر ، خواهر و پدرش زندگی میکند ،به تازگی در گفتگوی خود با روزنامه ی لیانهه ونبااو گفته است همسر او و خواهرش بیکار شدند. روزی یک دستفروش مرموز اندونزیایی به خواهرش گفت که او درمان جادویی ای را برای حل تمام مشکلاتشان دارد.
وابستگی مالی آن ها به دو فرزند او و خواهرش بود که بعنوان کودکان سر راهی درخانواده های دیگری زندگی میکردند بود و او نمیتوانست این پیشنهاد وسوسه انگیز را برای برگرداندن آن ها ، رد کند.

خرید آب مقدس برای رفع بدشانسی

خانم 30 ساله به خاطر آورد آن مرد اطراف خانه ی آن ها پرسه میزد و اجناس خوبی میفروخت. خواهرش یکی از مشتریان دائمی او بود و یک روز او پیشنهاد فروش چند عدد "بطری مقدس " که میتوانست شانس خانواده ی آن ها را عوض کند ، داد. خواهر یانگ حرف او را باور کرد و و از او خواست تا او را خودش ببیند. و تحت تاثیر سخنان نرم و چرب زبانی او قرار گرفتند.
یانگ گفت "نمیدانم چرا ، اما من بشدت تحت تاثیر حرف هایش قرار گرفتم "، به دو فرزندم فکر کردم و امیدوار بودم بتوانم از قدرت " آب مقدس" استفاده کنم که آن ها بتوانند به خانه برگردند. 
مرد اندونزیایی ادعا داشت که مشاور ماورایی و روحی است و به دو خواهر گفت که " آّب مقدس" میتواند سبب درمان هر مشکلی شود و زندگی آن ها را بهتر کند. چطور میشود به آن نه گفت ؟ شما اینکار را نمیکردید ؟ سپس دو خواهر بطری های آب جادویی را به قیمت 1.450 (1.080) خریدند.
 
خرید آب مقدس
پرداخت 1080 دلار پول بابت 9 بطری آب مقدس 
 
آب ، مثل آب های نوشیدنی معمولی بود و در بطری های ساده ی پلاستیکی قرار داشت.؛ اما این مسئله آن دو خواهر را در آن زمان اذیت نمیکرد ؛ ناراحتی زمانی شروع شد که آن ها متوجه شدند که " آب مقدس" بنظر هیچ تاثیری نداشته بنابراین آن دو زن متوجه اشتباه بزرگ خود شدند.
مشاور روح به آن ها گفته بود که هر روز یک قاشق پر از این آب ها بنوشند و بقیه را روی خود بگذارند ، همان کار را کردند، اما آن ها متوجه شدندکه بواقع هیچگونه تغییری در زندگی شان اتفاق نیوفتاد. تصور کنید. 
خانم یانگ ادعا داشت که فروشنده نسبت به شکایت برعلیه آب مقدس او اختار داد، اما او نپذیرفت و درعوض از او خواست تا مقدار بیشتری از آن را بخرد. وقتی خبر داد که با پلیس تماس میگیرد آن مرد او را سرزنش کرد درحالیکه میگفت اگر پول بیشتری به او ندهد فرزندانش را نفرین میکند اما این بار او فریب حرف هایش را نخورد و با پلیس تماس گرفت.
خانم یانگ گفت " زندگی من بعد از خوردن آب مقدس دگرگون نشد ، به پلیس اطلاع دادم و امیدوارم این مهم را به منظور تشویق دیگران و برای احتیاط بیشتربه همه اطلاع رسانی کنند.

پرداخت 1080 دلار بابت آب مقدس توسط زن ساده لوح!!

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف