اتوبوس

ماجرای آتش زدن اتوبوس در “میدان جمهوری” تهران + فیلم

تاریخ انتشار : 7 تیر 1395کد مطلب : 32770زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز در “میدان جمهوری” تهران یکدستگاه اتوبوس مسافربری در آتش سوخت. این آتش سوزی برای فیلمبرداری چند پلان از فیلم سینمایی ماه گرفتگی بود که انجام شد و حریق توسط آتش نشانان اطفاء شد.

آتش سوزی یکدستگاه اتوبوس در میدان جمهوری

فیلمبرداری بخش هایی از پلان مربوط به فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» جدیدترین ساخته مسعود اطیابی امروز در میدان جمهوری انجام شد.

در بخش هایی از این فیلم که به وقایع فتنه 88 می پردازد نیاز به آتش گرفتن اتوبوسی بدون سرنشین در ضلع شمالی میدان جمهوری داشت که اتوبوس توسط گروه جلوه های ویژه این فیلم آتش زده شد اما میزان آتش و استفاده از مواد زیاد بود و اتوبوس به طور کامل آتش گرفت.

اتوبوس بدون سرنشین بود و تنها برای فیلمبرداری بخش هایی از فیلم آتش گرفت که با حضور آتش نشانان آتش خاموش شد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی هادی انباردار روزهای پایانی خود را سپری می کند.

فیلم آتش سوزی اتوبوس در میدان جمهوری

 

 

توضیح آتش نشانی درباره آتش سوزی اتوبوس در میدان جمهوری

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در خصوص جزییات آتش سوزی در میدان جمهوری اظهار داشت:ساعت 15 امروز حادثه آتش گرفتن یک دستگاه اتوبوس در میدان جمهوری اسلامی به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود:بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل اعزام شدند که مشاهده شد حادثه آتش سوزی به عمد توسط گروه  فیلمبرداری برای ضبط سکانسی ایجاد شده است.

ملکی خاطر نشان کرد:آتش نشانان به دلیل شعله ور بودن اتوبوس و احتمال صدمه به درختان حریق را خاموش کرده و محل را تحویل گروه فیلمبرداری دادند.

اتوبوس ، فیلم آتش سوزی اتوبوس در میدان جمهوری

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
برگرفته از فارس، نسیم ، باشگاه خبرنگاران - /م
نظرات
وبگردی