نمناک اخبارحوادث آتش زدن همسایه بخاطر شوخی آبکی!
شوخی کردن ، شوخی کردن با آدم بی جنبه
شوخی کردن ساده ای که با ریختن آب در داخل کفش آغاز شده بود به درگیری و در نهایت انتقام آتشین با بنزین منجر شد.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,290 نفر

آتش زدن همسایه بخاطر شوخی کردن!

در ساعت 19:40 مورخه 19 بهمن 94 فردی با لباس های شعله ور در آتش وارد محوطه بیمارستان ... در خیابان مصطفی خمینی شد.

پرسنل بیمارستان با مشاهده صحنه، ابتدا اقدام به مهار این شخص بنام امان الله ( 45 ساله ) و در ادامه خاموش نمودن آتش کرده و فرد مصدوم جهت انجام اقدامات درمانی به اتاق عمل منتقل می شود.

همزمان با انتقال امان الله به داخل اتاق عمل، موضوع از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 113 بازار اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در بیمارستان، پرسنل بیمارستان عنوان داشتند که فرد مصدوم ( امان الله ) در زمانی که آنها مشغول خاموش کردن آتش لباس هایش بودند، دائما نام یکی از همسایگانش بنام «پیمان» را به عنوان عامل آتش سوزی معرفی کرده است.

 

متهم

مأموران کلانتری با شناسایی محل سکونت پیمان ( 23 ساله ) و امان الله در خانه ای قدیمی در منطقه پانزده خرداد به این محل رفته و در تحقیقات اولیه اطلاع پیدا می کنند که پیمان با تهیه مواد آتش زا در زمان خروج امان الله از داخل اتاق محل سکونتش واقع در زیرزمین اقدام به پاشیدن بنزین و به آتش کشیدن وی نموده است.

در مورخه 21 بهمن 94 به کلانتری 113 بازار اعلام شد که مصدوم آتش سوزی ( امان الله ) با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت سوختگی فوت نموده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل جنایت به تحقیق از اهالی پرداختند.

شاهدان صحنه به آتش کشیده شدن مقتول در اظهارات خود به کارآگاهان گفتند:همه چیز از یک شوخی شروع شد؛ متوفی اقدام به ریختن آب در داخل کفش های پیمان کرده بود و همین موضوع انگیزه درگیری اولیه پیمان با او شد اما قدرت جسمانی امان الله بیشتر از پیمان بود.

 

پس از پایان درگیری، پیمان از خانه خارج شد و امان الله نیز به خانه اش در اتاقی در زیرزمین رفت.

پس از گذشت دقایقی، پیمان با یک شیشه نوشابه خانواده پر از بنزین وارد حیاط شده و به طرف اتاق متوفی رفت.

در همین زمان امان الله از اتاق بیرون آمد و در حالیکه روی پله ها قرار داشت، پیمان بنزین را روی او پاشید و او را به آتش کشید.

در ادامه تحقیقات مشخص شد در حالی که اهالی ساختمان قصد کمک کردن به متوفی را داشته اما وی از شدت ترس و در حالیکه لباس هایش همچنان شعله ور بوده به سمت بیمارستان حرکت کرده است که همین موضوع باعث شعله ور شدن آتش و در نتیجه افزایش میزان سوختگی ها شده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به متواری شدن متهم از محل جنایت و بلامکان بودن وی، شناسایی مخفیگاه جدید متهم جهت دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

با بررسی سوابق پیمان مشخص شد که وی از مجرمین سابقه دار در زمینه موادمخدر است؛ لذا همزمان با انجام اقدامات ویژه پلیسی، هماهنگی های لازم نیز با پلیس مبارزه با موادمخدر انجام شد تا در صورت دستگیری متهم از سوی آن پلیس، پیمان جهت انجام تحقیقات در خصوص ارتکاب جنایت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گیرد .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت:در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که متهم در شهرستان ورامین به اتهام موادمخدر دستگیر و در آنجا خود را با هویت مجعول رضا غفوری معرفی کرده که در ادامه و با بررسی سوابق، هویت واقعی وی مشخص شده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده خاطرنشان کرد:برابر هماهنگی های قضایی بعمل آمده، متهم جهت انجام تحقیقات در خصوص پرونده قتل عمد و با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

آتش زدن همسایه بخاطر شوخی آبکی!

آتش زدن همسایه بخاطر شوخی آبکی!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از ساعت 24/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف