نمناک اخبارحوادث مرد معتاد، خانه و زنش را به آتش کشید
معتاد ، اعتیاد
پدر بر سر بساط، بساط عقد دخترش را چید و او را به همسری پسری در آورد که او نیز معتاد بود و این ازدواج اعتیاد دخترک را به ارمغان داشت.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396
بازدید : 2,302 نفر

تلاش برای جراحی صورت زن معتاد و بی خانمان

13 ساله بود که پس از ترک تحصیل، به اجبار پدر به همسری مردی درآمد که 4 سال از خود بزرگ تر بود.پدرش بر سر بساط، بساط عقد او را چید و دخترش را به همسری پسری در آورد که او نیز معتاد بود.

دختر جوان با وارد شدن به زندگی، اعتیاد را نیز تجربه کرد. او معتاد شد تا بتواند بد خلقی های همسرش را تحمل کند.

این شرایط اما چندان دوام نداشت زیرا او به اجبار ازدواج کرده بود و دوست داشت با خارج شدن از این زندگی، شرایط جدیدی را تجربه کند.

زن جوان پس از به دنیا آوردن دومین فرزندش، آنها را ترک و راهی خانه پدری می شود.

پس از حدود یک سال، بار دیگر با مردی ازدواج می کند که او نیز معتاد است. این بار او مصرف شیشه، هروئین و کراک را آغاز می کند و زندگی اش با مصرف مواد صنعتی پیش می رود؛ زندگی که باز هم دوام چندانی ندارد.

او این بار اختلافات شدید تری با همسرش دارد. اختلاف میان آن دو یک روز تا حدی پیش می رود که همسرش تصمیم می گیرد با ریختن بنزین و به آتش کشیدن خانه، سند مرگ زن جوان را امضا کند.

پس از مشاجره ای سخت، مرد با ریختن بنزین خانه و همسرش را به آتش می کشد.

معتاد

آتش زدن خانه توسط مرد معتاد

زن جوان دچار سوختگی 60 درصد شده و پس از یک ماهی که در کما بوده است، از بیمارستان مرخص می شود.

پس از خارج شدن از بیمارستان، او قصد می کند اعتیادش را ترک کند اما اکنون نه تنها خانه ای برای زندگی ندارد بلکه هزینه های درمانش نیز بسیار زیاد است.

یک مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین توضیحات بیشتری در رابطه با وضعیت حال حاضر زن جوان می دهد.

وی در این رابطه می گوید:زن جوان پذیرفته است که اعتیاد را ترک کند به همین خاطر مقدمات حضور او در یک کمپ ترک اعتیاد اکنون فراهم شده است. او پیش از این کراک و هروئین را ترک و تنها شیشه مصرف می کند.

این مددکار اجتماعی می افزاید:هزینه های ترک اعتیاد او اکنون تامین شده و در این رابطه با مشکل مواجه نیستیم.

وی با اشاره به سوختگی شدید زن جوان می گوید:در حادثه آتش سوزی، زن جوان دچار سوختگی 60 درصد شده و علاوه بر صورت، بدن او نیز تا حدود زیادی دچار سوختگی شده است به همین خاطر برای درمان او نیاز به کمک های خیرین داریم.

وی با بیان اینکه " خانواده زن جوان حاضر به نگهداری از او نیستند" می گوید:زن جوان اکنون 35 ساله است و با آتش گرفتن خانه اش جایی را برای زندگی ندارد ضمن اینکه اکنون مادر او نیز حاضر به حضور دخترش در خانه نیست زیرا پس از فوت همسرش، بار دیگر ازدواج کرده است.

این مددکار اجتماعی می افزاید:زن جوان مدتی را با مادر بزرگش زندگی می کرده است اما او نیز اکنون حاضر به پذیرش نوه اش نیست.

ایشان با بیان اینکه " صورت زن جوان نیاز به جراحی دارد" می گوید:به زن جوان قول داده ایم که در صورت ترک اعتیاد، مقدمات عمل جراحی او را فراهم کنیم و امیدوار هستم بتوانیم با کمک خیرین، شرایط را به گونه ای رقم بزنیم که این کار انجام شود.

مرد معتاد، خانه و زنش را به آتش کشید

مرد معتاد، خانه و زنش را به آتش کشید
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف