نمناک اخبارجامعه دستگیری فردی که مردم را در پارک های تهران آتش میزد!
آتش زدن مردم ، آتش زدن کارتن خواب ها
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به آتش زدن مردم در پارک ها و فضا های سبز تهران میکرد خبر داد.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1397

دستگیری آتش افروز پارک های تهران

ایلنا:مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در پارک ها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن افراد کرده بود. 

آتش زدن مردم

 

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد:با انتشار تصویر شخصی جوان در فضای مجازی که جهت خوشگذرانی اقدام به آتش زدن برخی افراد در پارک ها و فضاهای سبز شهر تهران کرده بود، به دستور رئیس پلیس تهران بزرگ تیم ویژه ای در پلیس های تخصصی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری این شخص تشکیل شد.

آتش زدن مردم در پارک ها

دستگیری عامل آتش زدن مردم در پارک ها تهران

همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی این شخص، تعداد زیادی از شهروندان از طریق پیام گذاری در شبکه های مختلف مجازی و همچنین تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110، ضمن ابراز تاسف از انجام دادن چنین اقداماتی اطلاعاتی را در خصوص هویت و محل های تردد این شخص در اختیار پلیس قرار دادند. 

دستگیری مرد شرور

با بهره گیری از این اطلاعات و دیگر اقدامات پلیسی، نهایتا یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه شرارت و ... در جنوب تهران به نام مهدی. ع معروف به مهدی پیتی ( piti ) شناسایی و بامداد روز جاری (پنجشنبه مورخه 15 آذرماه 1397 ) دستگیر و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

اخبار تکمیلی به همراه تصویر متهم و همچنین ارتکاب سایر جرائم توسط متهم، متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/م

آتش زدن هولناک مردم تهران در پارک ها + جزئیات دستگیری

دستگیری فردی که مردم را در پارک های تهران آتش میزد!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف