نمناک اخبارحوادث آتش سوزی اتوبوس ولوو با 17 مسافر + تصاویر
آتش سوزی اتوبوس ، آتش سوزی اتوبوس ولوو
آتش سوزی اتوبوس ولوو که از انزلی به سمت مشهد در حال حرکت بود به دلیل نقص فنی در موتور اتوبوس رخ داد که با اقدام به موقع راننده در تخلیه مسافران آسیبی به کسی وارد نشد.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1394

جزئیات آتش سوزی اتوبوس

صبح پنجشنبه یک دستگاه اتوبوس ولوو در مسیر آشخانه - بجنورد در آتش سوخت اما هیچیک از 17 مسافر آن آسیب ندیدند.

عباس جفاکش فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد در این خصوص گفت:ساعت 5:41 صبح پنجشنبه خبر آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس ولوو به آتش نشانی بجنورد انعکاس یافت.

وی افزود:3 اکیپ اطفای حریق بلافاصله از ایستگاه های شماره 1 و 3 در کیلومتر 16 محور بجنورد - آشخانه حاضر و موفق به مهار و اطفای حریق شدند.

فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد خاطرنشان کرد:آتش نشانان با استفاده از 2 رشته لوله آبدهی و یک رشته لوله فوم (کف) شعله های آتش را فرونشاندند.

سرهنگ علیرضا حسین زاده رئیس پلیس راه خراسان شمالی نیز با اشاره به اینکه این اتوبوس از انزلی به سمت مشهد در حال حرکت بود، علت وقوع این حادثه را نقص فنی در موتور اتوبوس اعلام و اظهار کرد:راننده اتوبوس به موقع از آتش سوزی وسیله نقلیه باخبر و همین امر موجب تخلیه سریع مسافران شد.

وی افزود:آتش سوزی به این وسیله نقلیه خسارت زیادی وارد کرده است.

 
آتش سوزی اتوبوس
آتش سوزی اتوبوس
آتش سوزی اتوبوس
آتش سوزی اتوبوس
آتش سوزی اتوبوس
 
 

آتش سوزی اتوبوس ولوو با 17 مسافر + تصاویر

آتش سوزی اتوبوس ولوو با 17 مسافر + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف