اتوبوس

آتش سوزی اتوبوس مسافربری در اتوبان قم تهران + فیلم و تصاویر

تاریخ انتشار : 25 تیر 1395کد مطلب : 33593زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکدستگاه اتوبوس مسافربری بر اثر برخورد با گاردریل دچار حریق شد و در آتش سوخت. این حادثه در کیلومتر 57 اتوبان قم تهران رخ داد.

حادثه آتش سوزی اتوبوس

سرهنگ اردشیر جمشیدی راد در رابطه با این حادثه عنوان کرد:بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس در حدود کیلومتر 55 آزادراه قم – تهران با گاردریل، این اتوبوس دچار حریق شد.

رئیس پلیس راه استان قم افزود:به دلیل این سانحه که در ساعت 16 و 5 دقیقه اتفاق افتاد یک نفر جان خود را از دست داد و 2 نفر به شدت مصدوم شدند.

وی خاطرنشان کرد:کلیه مسافران از اتوبوس خارج شدند که با حضور بالگرد اورژانس قم و 4 دستگاه اتوبوس مجروحان به مرکز درمانی انتقال یافتند.

لازم به ذکر است رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:مدیریت صحنه از حیث مجروحین و مصدومین از همان ابتدا بر عهده اورژانس قرار دارد که در این راستا بالگرد اورژانس 115 قم و 4 دستگاه آمبولانس در لحظات اولیه وصول خبر این حادثه اعزام شد.

محمد رضا حسنی خاطرنشان کرد:در این حادثه 1 نفر جان خود را از دست داد و2 نفر به شدت دچار سوختگی شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم تصریح کرد:در این حادثه 3 نفرنیز دچار آسیب و شکستگی سر و صورت شدند.

وی بیان داشت:همچنین 9 نفر نیز با صدمات و سوختگی خفیف تر توسط آمبولانسهای اورژانس به پایگاه المهدی اورژانس115واقع درکیلومتر45منتقل شدند و درحال درمان سرپایی توسط پرسنل اورژانس می باشند.

حسنی اظهار کرد:اتوبوس آمبولانس اورژانس نیز درپایگاه المهدی مستقر شد و با امکانات کامل پزشکی و درمانی به اتفاق پرسنل اورانس حاضر در محل درحال درمان سرپایی مجروحان می باشد.

وی خاطرنشان کرد:با اعلام خبر بلافاصله بالگرد و آمبولانس های لازم به صحنه اعزام و ضمن تریاژ بیماران مصدومین بدحال (3نفر) با بالگرد و11 مصدوم دیگر از راه زمینی توسط امبولانس ها به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

حریق اتوبوس

حریق اتوبوس

حریق اتوبوس

  فیلم لحظه آتش سوزی اتوبوس در اتوبان قم تهران

 

اتوبوس ، فیلم آتش گرفتن اتوبوس در وسط اتوبان قم تهران

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما، ایسنا، باشگاه خبرنگاران - /م
برچسب :
نظرات
وبگردی