نمناک اخبارگوناگون آتش سوزی اتاق عمل با باد شکم! + عکس
باد شکم ، آتش سوزی با بادشکم
باد شکم زن بیمار موجب آتش سوزی شد ، آتش سوزی که تلفات جدی به همراه داشت. پزشک متخصص و دستیارانش در حال انجام کارشان بودند که ناگهان شعله های آتش آن ها را فراری داد.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395

 باد شکم زن بیمار آتش سوزی به راه انداخت:

بر اساس گزارش روزنامه انگلیسی زبان ژاپن Asahi Shimbun خالی شدن باد شکم یک بیمار اتاق جراحی را به آتش کشید.

باد شکم

تصویر لحظه آتش سوزی با باد شکم زن بیمار

ماجرای سوختگی بیمار در اتاق عمل با باد شکمش

این حادثه در بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی توکیو در تاریخ 15 آوریل 2016 اتفاق افتاده است اما بیمارستان ترجیح داد تا در تاریخ 28 آوریل و بعد از بهبودی سوختگی های بیمار این خبر را منتشر کند.براساس گزارشات مستقیم از بیمارستان ، زن جوان که به عنوان بیمار تحت لیزر درمانی برای رفع مشکل دهانه رحم خود بوده است با خارج شدن باد شکمش دچار سوختگی شدید در ناحیه پا و کمر شد.

پزشکان و تکنسین های حاضر در اتاق عمل با آتش سوزی بدن بیمار حین انجام لیزر درمانی وحشت زده شده و به سرعت آتش را مهار کردند اما علت برایشان واضح نبود چرا که بر طبق تحقیقات و بررسی های کمیسیون کارشناسی بیمارستان در ان لحظه هیچ ماده ی اشتعال زایی در اتاق وجود نداشته است اما بعد از بررسی ها علت مشخص شد.

علت اصلی آتش سوزی در اتاق عمل اینگونه گزارش شد که :هنگامی که گاز روده (باد شکم) بیمار خارج شد با هوا قاطی شد و بعد تحت تأثیر لیزر که پزشکان در حال استفاده از آن بودند شعله ور شد.

آتش سوزی اتاق عمل با باد شکم! + عکس

آتش سوزی اتاق عمل با باد شکم! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف