نمناک اخبارجامعه اسامی مصدومان آتش سوزی انبار در جاده مخصوص کرج
جاده مخصوص کرج ، آتش سوزی مهیب در جاده مخصوص کرج
سرپرست اورژانس کشور از ترخیص 4 مصدوم حادثه آتش سوزی انبار 5 هزار متری قطعات یدکی در جاده مخصوص کرج خبر داد.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1396
بازدید : 4,651 نفر

آتش سوزی جاده مخصوص کرج

پیر حسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان حریق انبار قطعات یدکی در کیلومتر 11 جاده مخصوص کرج اظهار داشت:در پی حریق انبار قطعات یدکی به وسعت 5 هزار متر در مرحله اول 4 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حضور پیدا کردند.

وی افزود:این حادثه به طور کلی 13 مصدوم داشت که درمان آنها از سوی نیروهای اورژانس در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست اورژانس کشور از انتقال 4 مصدوم حادثه به بیمارستان خبر داد و گفت:نیلوفر اصغری 23 ساله، مریم شعبانی 27 ساله، کاظم محمدیان 30 ساله و سعید جماعت 30 ساله، 4 مصدوم حادثه بودند که به بیمارستان منتقل شدند.

کولیوند از ترخیص مصدومان حادثه از بیمارستان خبر داد و گفت:4 مصدومی که در پی حریق در انبار 5 هزار متری مصدوم شده بودند درمان و از بیمارستان ترخیص شده اند.

وی در خصوص وضعیت مصدومانی که به صورت سرپایی درمان شده اند، افزود:الهه اقدم 21 ساله، سجاد ابراهیمی 26 ساله، رضا رفیعی 23 ساله، علی رستمی 36 ساله، احمد میرزا بابایی 24 ساله، ناصر نظری 45 ساله، امید احمدی 26 ساله، محمد علی مددی 43 ساله و مریم اقدمی 25 ساله مصدومانی بودند که به صورت سرپایی درمان شده و با مشکل خاصی مواجه نبودند.

اسامی مصدومان آتش سوزی انبار در جاده مخصوص کرج

اسامی مصدومان آتش سوزی انبار در جاده مخصوص کرج
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف