نمناک اخبارحوادث آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان+تصاویر
آتش سوزی ، آتش سوزی خودروی سواری
آتش سوزی خودروی سواری در پارکینگ ساختمان پنج طبقه در بزرگراه کردستان،، منجر به متساعد شدن دود سیاه و خسارت به دو خودروی دیگر شد.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1395
بازدید : 1,465 نفر

آتش سوزی در پارکینگ ساختمان در بزرگراه کردستان

در دقایق پایانی شب گذشته آتش سوزی خودرو سواری در یک ساختمان مسکونی در بزرگراه کردستان، خیابان 27 به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان ایستگاه 49 و گروه امداد و نجات 18 به محل حادثه اعزام شدند.

آتش سوزی خودروی سواری در پارکینگ

امیر مسعود اشراق؛ افسر آماده منطقه دو عملیات آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:یک دستگاه خودرو سواری در طبقه منفی یک (پارکینگ ساختمان) پنج طبقه مسکونی دچار آتش سوزی شده و در زمان رسیدن آتش نشانان، شعله های آتش در حال سرایت به دو خودرو سواری دیگر در مجاورت آن بود.

آتش سوزی خودرو سواری

آتش سوزی خودرو در پارکینگ

وی با اشاره به انتشار شدید دود ناشی از این آتش سوزی در فضای پارکینگ خاطرنشان کرد:آتش نشانان بی درنگ با بستن دستگاه تنفسی درمیان دود سیاه وارد طبقه منفی یک ساختمان شده و با استفاده از لوله های آب پرفشار آتش نشانی و خاموش کننده های دستی به مقابله با آتش پرداخته و توانستند با خاموش کردن سریع این آتش سوزی از گسترش بیشتر جلوگیر%:8.920کنند.

آتش سوزی خودرو سواری

آتش سوزی خودرو در پارکینگ

این افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد:دراین حادثه یک دستگاه خودرو سواری خسارت زیادی دید و همچنین به دو خودرو سواری دیگرخساراتی وارد شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید و علت وقوع آتش سوزی در دست بررسی است.

 

آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان+تصاویر

آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان+تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری بسیج / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف