نمناک اخبارحوادث آتش سوزی بارانداز کالا در مرکز تهران + تصاویر
آتش ، ‌آتش سوزی تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کالا در مرکز پایتخت خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1396

 انبار کالا در مرکز پایتخت آتش گرفت

سیدجلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت:وقوع حادثه حریق در یک انبار کالا در ساعت 5:45 صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان چهار ایستگاه را به همراه تانکر آب و تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در چهارراه ابوسعید، خیابان اسدی منش اعزام کرد.
 
ملکی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه افزود:محل حادثه یک بارانداز کالا به مساحت حدود 1000 متر مربع بود که 500 مترمربع از آن ساختمان دوطبقه با سقفی شیروانی قرار داشت و کاملا شعله ور شده و دود زیادی از آن به آسمان برخواسته بود.
 
آتش سوزی تهران
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کردند، گفت:داخل این انبار مملو از لوازم شیرینی پزی بود و شعله های آتش به سقف شیروانی ساختمان نیز سرایت کرده بود که همین موضوع عملیات آتش نشانان را با سختی هایی روبرو کرد. از سوی دیگر دود ناشی از حریق به دو ساختمان پنج و هفت طبقه که در مجاورت این انبار قرار داشتند، سرایت کرد. آتش نشانان با مراجعه به این دو ساختمان حدود 30 نفر از ساکنان را از میان دود خارج کرده و به سلامت به محل امن انتقال دادند.
 
ملکی با اشاره به عملیات آتش نشانان برای اطفای حریق اضافه کرد:مدتی بعد آتش نشانان موفق به اطفای کامل حریق شده و پس از ایمن سازی محل در ساعت 8:08 صبح امروز به عملیات خود خاتمه دادند.
 
آتش سوزی تهران
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، گفت:این حادثه خسارت مالی زیادی بر جای گذاشت، اما خسارت جانی نداشت.
 
آتش سوزی تهران

آتش سوزی بارانداز کالا در مرکز تهران + تصاویر

آتش سوزی بارانداز کالا در مرکز تهران + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از آفتاب نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف