نمناک اخبارحوادث آتش سوزی در بازار مبل نعمت آباد
آتش سوزی ، آتش سوزی
بعد از تماس شهروندان با سامانه 125 ،ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه 81 را به نعمت آباد تا آتش سوزی فروشگاه مبل را مهار کنند. این آتش سوزی خسارات مالی برجای گذاشت.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1394

آتش سوزی فروشگاه مبل در نعمت آباد

آتش سوزی فروشگاه مبل در نعمت آباد، خسارت مالی بر جای گذاشت.در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی فروشگاه مبل، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت 17:20 روز جمعه آتش نشانان ایستگاه 81 را به نعمت آباد، خیابان جانباز اعزام کرد.امیر اصلان عزیزی افسر آماده منطقه 7 عملیات در این باره گفت:در محل حادثه یک فروشگاه مبل به مساحت تقریبی 15 متر مربع دچار آتش سوزی شده و آتش از دریچه کانال کولر به منزل مسکونی طبقه بالا سرایت کرده بود.وی افزود:آتش نشانان به سرعت پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از لوله های آبرسانی و چندین دستگاه خاموش کننده دستی شعله های آتش را خاموش و از سرایت آتش به طبقات دیگر جلوگیری کردند.افسر آماده منطقه 7 عملیات با اشاره به اینکه خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید ادامه داد:آتش نشانان پس از تحویل محل حادثه به مالک آن به ماموریت خود پایان دادند. گفتنی است؛ در بررسی های اولیه علت آتش سوزی، حرارت لامپ های هالوژن در مجاورت مواد قابل اشتعال(پارچه و مبل) و در نهایت شعله وری این مواد اعلام شد.

آتش سوزی در بازار مبل نعمت آباد

آتش سوزی در بازار مبل نعمت آباد
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از ابتکار /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف