نمناک اخبارحوادث آتش سوزی کارگاه کفاشی در سپه سالار تهران
آتش سوزی ، کفاشی
ظهر امروز یکشنبه یک کارگاه کفش فروشی در خیابان سپه سالار دچار آتش سوزی شد که سریعا ماموران آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396

آتش سوزی در سپه سالار

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک کارگاه کفاشی در سپه سالار خبر داد. 

در این باره گفت:وقوع حادثه حریق در یک کارگاه کفاشی در ساعت 1:37 امروز یکشنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن، ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه حریق را به همراه یک دستگاه نردبام، خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تشک نجات به محل حادثه واقع در خیابان سپه سالار اعزام کرد.
 
آتش سوزی

آتش سوزی کارگاه کفاشی

 وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود:با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک ساختمان سه طبقه رخ داده و کانون آن طبقه دوم این ساختمان است که کاملا شعله ور شده و شعله های آتش در حال سرایت به دیگر طبقات و ساختمان های مجاور بود.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند گفت:یک نفر در این ساختمان محبوس شده بود که در همان دقایق نخست توسط آتش نشانان نجات داده شد. گروه دیگر از آتش نشانان نیز عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار و اطفای کامل حریق شده اند.
 
هاشم آبادی با بیان اینکه در حال حاضر آتش نشانان در حال لکه گیری هستند گفت:علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.

آتش سوزی کارگاه کفاشی در سپه سالار تهران

آتش سوزی کارگاه کفاشی در سپه سالار تهران
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف