نمناک اخبارحوادث آتش سوزی در ساختمان 13 طبقه سعادت آباد
آتش سوزی سعادت آباد ، حادثه در سعادت آباد
افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش نشانی تهران از حادثه آتش سوزی در ساختمان 13 طبقه در منطقه سعادت آباد خبر داد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1397

 جزئیات آتش سوزی امروز صبح در منطقه سعادت آباد در برج 15 طبقه

تسنیم:ساعت 8:17 صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام مشاهده خروج دود از یک ساختمان بلندمرتبه، ستاد فرماندهی آتش نشانی زنگ ایستگاه های 58، 25، 124، 127 را به صدا درآورد و آتش نشانان را به همراه تیم نجات و نردبان، تشک نجات و خاور حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه واقع در سعادت آباد، خیابان ضبیحی رهسپار کرد.

آتش سوزی سعادت آباد

احمد زاهدی؛ افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک واحد مسکونی به مساحت تقریبی 100 مترمربع در ساختمان مسکونی 13 طبقه دچار آتش سوزی شده و دود حاصل از آن تمام ساختمان را در برگرفته بود.

آتش سوزی سعادت آباد

وی با اشاره به اینکه شعله های آتش در حال سرایت به سایر قسمت های این ساختمان و ساختمان های اطراف بود، تصریح کرد:نیرو های آتش نشانی ضمن ایمن کردن محل و قطع برق و گاز ساختمان، بلافاصله با بستن دستگاه تنفسی خود را به طبقات بالایی رساندند، ساکنان ساختمان را از طبقات مختلف این ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

آتش سوزی سعادت آباد

افسر آماده منطقه دو عملیات متذکر شد:نیرو های عملیات موفق شدند دو نفر از ساکنان این واحد مسکونی را از ساختمان بیرون آورده و با توجه به دود گرفتگی آن ها را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

 انتهای پیام/م

جزئیات آتش سوزی ساختمان 13 طبقه در سعادت آباد تهران

آتش سوزی در ساختمان 13 طبقه سعادت آباد
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 0
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف