نمناک اخبارحوادث نجات 20 تهرانی از آتش سوزی سونا
آتش سوزی ، حوادث
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات 20 تن از ساکنان مجتمع مسکونی در پی حریق سونا خبر داد.
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1395

آتش سوزی در سونا و نجات جان 20 نفر در مجتمع

سید جلال ملکی در این باره گفت:در ساعت 3:1 بامداد امروز حادثه حریق در یک مجتمع مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که در طی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تشک نجات، نردبام هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در سعادت آباد خ 24 متری اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت:پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شده که حریق در یک مجتمع مسکونی هشت طبقه 16 واحدی رخ داده و کانون حریق واحدی 150 متری در طبقه اول این ساختمان است.

وی با بیان اینکه در این واحد مسکونی سونای خشک به انبار تبدیل شده بود گفت:آتش از این نقطه آغاز شده و به اتاق خواب مجاور نیز سرایت کرده و در حال توسعه به دیگر بخش های ساختمان بود که آتش نشانان وارد عمل شده و عملیات اطفاء حریق را در دستور کار خود قرار دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دود زیادی طی این حریق طبقات را فرا گرفته بود ادامه داد:شماری از ساکنان در طبقات محبوس شده بودند که آتش نشانان با استفاده از نردبام هیدرولیکی و بالابر 20 تن از این افراد را نجات داده و به محل امن انتقال دادند.

ملکی افزود:عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل و اطفاء کامل حریق عملیات تخلیه دود را آغاز کرده و در ساعت 5:2 بامداد به عملیات خود خاتمه دادند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد و گفت:ایجاد تغییر کاربری در فضاها امری خطرناک است و شهروندان نباید به هیچ عنوان بدون رعایت اصول ایمنی دست به چنین کاری بزنند.

نجات 20 تهرانی از آتش سوزی سونا

نجات 20 تهرانی از آتش سوزی سونا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف