آتش سوزی شهرزیبا

جزئیات آتش سوزی مرگبار در غرب تهران

تاریخ انتشار : 17 مهر 1398کد مطلب : 73755زمان مطالعه : 2 دقیقه
آتش سوزی در منطقه شهر زیبا واقع در غرب تهران جان مرد 39 ساله را گرفت.

آتش سوزی در غرب تهران

ایلنا:رئیس کلانتری 133 شهرزیبا از وقوع آتش سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت خبر داد. 

سرهنگ سرافراز احمدی با اعلام خبر آتش سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد:حدود ساعت 14 روز گذشته (16 مهر 98) خبری مبنی بر آتش سوزی یک ساختمان مسکونی به آدرس خیابان فردوس غرب، خیابان شقایق جنوبی از طریق پلیس 110 به مأموران کلانتری 133 شهرزیبا اعلام شد. 

رئیس کلانتری 133 شهرزیبا ادامه داد:مأموران کلانتری 133 شهرزیبا با دریافت این خبر به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و با حضور در محل مشاهده کردند یک ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی گسترده شده است. 

وی با اشاره به حضور مأموران آتش نشانی و اطفای حریق، افزود:مأموران در حین اطفای حریق با در بسته واحد مسکونی در طبقه دوم این ساختمان روبه رو شده که پس از شکستن در و ورود به منزل با جسد سوخته مردی جوان مواجه شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:پس از اطفای کامل حریق تیمهای تشخیص هویت آگاهی نیز به محل حادثه اعزام شده و بررسی های خود را آغاز کردند. 

رئیس کلانتری 133 شهرزیبا متذکر شد:بررسی اولیه نشان داد متوفی مردی 39 ساله بوده که به همراه همسر و دو فرزندش در منزل مذکور سکونت داشته است. 

احمدی یادآور شد:همسایگان متوفی در تحقیقات عنوان داشتند که متوفی از مدتی قبل با همسر و خانواده همسرش دچار اختلافاتی بوده است همچنین یکی از همسایگان متوفی در تحقیقات به مأموران اعلام کرد که در حین آتش سوزی با شنیدن صدای انفجار از پارکینگ به سرعت به بیرون از منزل رفته است. 

وی افزود:در این آتش سوزی سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه رانا، یک دستگاه هایما و یک دستگاه هیوندا آوانته آسیب دیدند و همچنین خسارات زیادی به ساختمان مسکونی وارد شد. 

این مقام انتظامی از تحقیقات بیشتر در این پرونده خبر داد و گفت:بر روی دیوار ساختمان و مقابل در واحد مسکونی متوفی یک جمله با اسپری خطاب به اقوام همسر متوفی نوشته شده که حکایت از اختلاف بین آنها داشت. 

رئیس کلانتری 133 شهرزیبا متذکر شد:در نهایت جسد متوفی برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی ها درباره این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/م

آتش سوزی مرگبار در شهرزیبا غرب تهران

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
نظرات
وبگردی