نمناک اخبارحوادث آتش سوزی مرگبار لوله گاز در اتوبان اهواز به ماهشهر + فیلم
لوله گاز اهواز ، انفجار لوله گاز اهواز
مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز از آتش سوزی لوله گاز در مسیر بزرگراه اهواز به ماهشهر خبر داد.
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1397

آتش سوزی لوله گاز در بزرگراه اهواز به ماهشهر

فارس:مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز با بیان اینکه دقایقی پیش لوله های گاز در مسیر آزادراه اهواز به ماهشهر دچار انفجار و حریق شد، گفت:تاکنون در این حادثه 2 نفر جان باخته اند. 

علی تراب پور مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز اظهار کرد:دقایقی پیش لوله های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس راه دچار انفجار و حریق شدند که در این حادثه یک دستگاه اتوبوس، یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه نیسان پیکاپ دچار آتش سوزی شدند. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز تصریح کرد:تاکنون در این حادثه 2 نفر کشته شدند و از تعداد مصدومان فعلا آماری در دست نیست. 

وی گفت:با توجه به آتش سوزی احتمال افزایش کشته شده ها و مصدومان وجود دارد. نیرو های آتش نشانی در محل در حال انجام عملیات هستند. 

فیلم لحظه آتش سوزی مهیب لوله انتقال گاز در اهواز

افزایش تعداد کشته ها به 5 نفر

تابناک: مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز گفت:به دلیل نشت گاز لوله های گاز در مسیر آزادراه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس راه دچار انفجار شد که تعداد کشته شده ها به 5 نفر افزایش یافت. 
همچنین رئیس مرکز اورژانس خوزستان گفت:در حادثه انفجار خط لوله گاز به دلیل نشت گاز در آزادراه اهواز به بندر ماهشهر تا کنون 5 نفر کشته شدند و 6 نفر زخمی شدند.

جزئیات جدید از علت حریق اتوبوس در مسیر آزادراه اهواز به ماهشهر

تسنیم: فرماندار اهواز با اشاره به این که خوشبختانه اتوبوس فاقد مسافر بوده و راننده آن زخمی شده است، گفت:این حادثه خرابکارانه و تروریستی نبوده و نشت گاز عامل آن بوده است.

وله های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر بعد از پلیس راه دچار انفجار و حریق شد. 

در این زمینه، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز با اشاره به کشته شدن 5 نفر و مصدومیت 6 نفر براثر این حریق، اظهار داشت:با توجه به میزان حریق، چهار خودرو نیز دچار حریق شدند که شامل یک دستگاه سمند، یک دستگاه پراید، ، یک تانکر آب و یک دستگاه اتوبوس هستند. 

فرماندار اهواز با اشاره به این که خوشبختانه اتوبوس فاقد مسافر بوده و راننده آن زخمی شده است، گفت:این حادثه خرابکارانه و تروریستی نبوده و نشت گاز عامل آن بوده است.

وی خاطرنشان کرد:حادثه در نزدیکی جاده اتفاق افتاده و روستاهای اطراف محل حادثه (بخش غیزانیه) و زمین های کشاورزی دچار خسارت نشده اند، حادثه در ساعت 9:45 دقیقه در 200 متری جاده اهواز ماهشهر رخ داده است.

آتش سوزی اتوبوس در اهواز

آتش سوزی اتوبوس در اهواز

آتش سوزی اتوبوس در اهواز

انتهای پیام/م

فیلم و عکس های آتش سوزی مهیب لوله گاز در بزرگراه اهواز به ماهشهر

آتش سوزی مرگبار لوله گاز در اتوبان اهواز به ماهشهر + فیلم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف