دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث آتش سوزی مهیب ساختمان نیمه کاره در اتوبان مدرس
آتش سوزی مدرس ، آتش سوزی مدرس
گزارش آتش سوزی مدرس در مسیر شمال به جنوب این بزرگراه نیروهای آتش نشانی را به آنجا کشاند ، به دلیل بسته بودن پنجره ها، دود و حرارت غلیظی در ساختمان حبس شده بود.
تاریخ انتشار : 29 دی 1395

جزئیات آتش سوزی اتوبان مدرس

نیروهای آتش نشانی منطقه برای مهار آتش سوزی مدرس به محل اعزام شدند .سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهارداشت:ساعت 20:28 شب گذشته حادثه آتش سوزی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید مدرس قبل از خیابان ظفر به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و نیروهای 44 ایستگاه به همراه چند دستگاه تانکر آب، چندین دستگاه خودروی تنفسی و 22 دستگاه نردبان هیدرولیک به محل اعزام شدند.

وی افزود:آتش سوزی در طبقه اول و دوم یک ساختمان نیمه کاره 4 طبقه که به گفته همسایگان سال ها به حال خود رها شده بود، اتفاق افتاد. هر طبقه از این ساختمان به وسعت 200 متر و پنجره های آن با استفاده از مصالح کاملا پوشانده شده بود به طوریکه وضعیت داخلی ساختمان اصلا مشخص نبود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود:آتش نشانان از 3 طرف با استفاده از نردبان هیدرولیک و تجهیزات ایمنی عملیات را آغاز کردند.

ملکی گفت:به دلیل بسته بودن پنجره ها، دود و حرارت غلیظی در ساختمان حبس شده بود که با زبانه کشیدن آتش، نیروها با تلاش بسیار حریق را مهار و موفق به جلوگیری از سرایت آن به اطراف شدند. خوشبختانه مورد مصدومیت در این حادثه وجود نداشت و با تخلیه دود و ایمن سازی محل حادثه، عملیات در ساعت 4 بامداد به پایان رسید.

آتش سوزی مهیب ساختمان نیمه کاره در اتوبان مدرس

برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف