حادثه

مرگ دلخراش 2 کودک در حادثه آتش سوزی وانت + عکس

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1395کد مطلب : 31756زمان مطالعه : 1 دقیقه
2 کودک در اثر حادثه حریق یکدستگاه وانت آریسان در محور آرادان - سرخه استان سمنان فوت کردند.

جزئیات سوختن 2 کودک در حادثه حریق وانت

سرهنگ جهانی در خصوص این حادثه گفت:حوالی ساعت یک بامداد دوشنبه در کیلومتر 49 محور آرادان - سرخه استان سمنان یک دستگاه وانت آریسان مدل 94 چرخ عقب سمت راستش به دلیل شکستگی پلوس در می رود.

وی افزود:در پی این حادثه بخش زیرین خودرو شامل فنر و کرپی با آسفالت برخورد می کند و و پس از 40 متر کشیدگی بر روی آسفالت و ایجاد اصطکاک و جرقه های متعدد سرانجام باک خودرو دچار حریق شده و در مدت کوتاهی منفجر می شود و خودرو در آتش به طور کامل می سوزد.

سوختن وانت


معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به این که وانت مذکور پس از تولید توسط خریدار مسقف شده بود، افزود:این حادثه در حالی رخ می دهد که راننده و همسرش در جلو وانت و پسر 5 ساله و دختر 3 ساله شان در بخش عقب وانت نشسته بودند. متاسفانه شدت حریق این حادثه به حدی بوده است که راننده و همسرش موفق به نجات فرزندانشان نمی شوند و هر دو آنها در داخل کابین وانت زنده می سوزند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به این که تیمی از کارشناسان پلیس راه سمنان در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند خاطرنشان کرد:بزودی با نهایی شدن گزارش کارشناسان پلیس راه استان مراتب جهت طی مراحل قانونی به مراجع انتظامی و قضایی اعلام می شود.

وانت ، سوختن 2 کودک در پشت وانت محور آرادان سرخه

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
نظرات
وبگردی