نمناک اخبارحوادث آتش سوزی در کارخانه ایران خودرو
کارخانه ایران خودرو ، ایران خودرو
ساعت 19 یکی از سوله های رنگ رزی کارخانه ایران خودرو دچار آتش سوزی شد.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1396

آتش سوزی کارخانه ایران خودرو

سید جلال ملکی عصر جمعه با بیان این که ساعت ١٩ و ٦ دقیقه، آتش سوزی در محل ایران خودرو به نیروهای سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد، گفت:بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه نیروهای ٤ ایستگاه سازمان آتش نشانی در محل حاضر و امدادرسانی های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به این که آتش سوزی در یکی از سوله های رنگ رزی کارخانه ایران خودرو رخ داده بود، اضافه کرد:این سوله رنگرزی دارای 1200 متر مربع بود که همین امر کار آتش نشانان را سخت می کرد.

ملکی ادامه داد:این محل در طبقه منهای یک واقع شده و خوشبختانه با توجه به تعطیلی مکان، تعداد قابل توجهی کارگر در آنجا حضور نداشته اند.

وی با اشاره به فعالیت های رنگ رزی در محل حادثه خاطرنشان کرد:چند تن در محل حادثه در حال رنگ زدن یک دستگاه بوده اند که در آن زمان حریق رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید اینکه خوشبختانه حریق خسارت جانی نداشته است گفت:حریق خسارت جانی و مصدوم درپی نداشت و نیروهای آتشنشان محل را تحویل عوامل ایران خودرو دادند.

آتش سوزی در کارخانه ایران خودرو

آتش سوزی در کارخانه ایران خودرو
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف