نمناک اخبارحوادث آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان مطهری در تهران
آتش سوزی ، آتش سوزی در تهران
یک منزل مسکونی دو طبقه ساعت 16 در خیابان مطهری، خیابان فجر دچار آتش سوزی شد.
تاریخ انتشار : 15 دی 1396

آتش سوزی منزل مسکونی در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی یک منزل مسکونی در خیابان مطهری خبر داد.

جلال ملکی در مورد این حادثه اظهار کرد:ساعت 16:06 امروز آتش سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان مطهری، خیابان فجر اعلام و دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اضافه کرد:محل آتش سوزی یک منزل دو طبقه قدیمی بود که در طبقه همکف آن لوازم تعمیراتی و مکانیکی نگه داشته می شد و مردی حدودا 50 ساله مشغول کار بود که آتش سوزی رخ داد.

وی در ادامه عنوان کرد:وقتی عوامل آتش نشانی رسیدند آتش به وسعت 100 متر شعله ور بود و دود حاصل از آن به طبقات بالا که مسکونی بود در حال سرایت بود. خوشبختانه در این طبقات کسی حضور نداشت و مالک ساختمان فردی بود که در طبقه همکف مشغول کار بود و به دلیل آتش سوزی از ناحیه سر و صورت آسیب مختصری دید که به عوامل اورژانس تحویل شد.

ملکی با اشاره به عملیات اطفای حریق اضافه کرد:در طبقات بالا یک گربه خانگی و طوطی وجود داشت که آتش نشانان قبل از اینکه به دلیل سرایت دود حاصل از آتش این حیوانات خانگی دچار مشکل شوند آنها را از ساختمان خارج کردند و به فضای باز بردند.

وی افزود:در حال حاضر آتش نشانان مشغول لکه گیری و تخلیه دود از ساختمان هستند.

آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان مطهری در تهران

آتش سوزی منزل مسکونی در خیابان مطهری در تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف