نمناک اخبارحوادث آتش سوزی در انبار اسباب بازی در تهران
آتش سوزی ، آتش سوزی در تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حادثه آتش سوزی در بازار حضرتی خبر داد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1397

آتش سوزی در بازار حضرتی تهران

شبکه خبر: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در انبار عروسک و اسباب بازی در بازار حضرتی خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت:ساعت ٨:4٣ دقیقه صبح امروز آتش سوزی در یک انبار کالا به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن سه ایستگاه به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه واقع در بازار حضرتی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شدند، ادامه داد:آتش نشانان در محل مشاهده کردند که آتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه که طبقه اول آن مغازه عروسک فروشی و طبقه دوم انبار این مغازه بود، رخ داده است که ظاهرا آتش سوزی از سقف شیروانی این ساختمان آغاز شده و به انبار نیز سرایت کرده و در حال گسترش بود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و از چند طرف مشغول به خاموش کردن آتش شدند، گفت:آتش نشانان در حین انجام عملیات اطفای حریق، بخشی از سقف را برش داده تا به کانون آتش سوزی دسترسی پیدا کنند. نیرو ها در حال حاضر مشغول ایمن سازی و لکه گیری محل هستند و این حادثه تا کنون مصدومی نداشته است.

به گفته وی، کارشناسان بعد از پایان عملیات ایمن سازی و لکه گیری، علت حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/م

حادثه آتش سوزی انبار اسباب بازی در بازار حضرتی تهران

آتش سوزی در انبار اسباب بازی در تهران
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف