نمناک سرگرمیگوناگون آتش گرفتن موهای دختر شایسته وسط مراسم + عکس
دختر جوانی که در مراسمی به عنوان بانوی اول آفریقا معرفی شده بود، در حین برگزاری این مراسم موهایش آتش گرفت.

آتش گرفتن موهای بانوی اول آفریقا روی سن

مثل رسم هرساله مشابه برخی از کشورها مراسم انتخاب دختر شایسته سال در آفریقا برگزار شد که با حادثه ای غیرمنتظره خبرساز شد ؛ طبق آنچه در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید آتش سوزی در این مراسم برای دقایقی موجب وحشت حاضرین و شرکت کنندگان شد.

موهای بانوی اول آفریقا آتش گرفت 

روی سن میس کنگو دختر جوانی به نام " دورکاس کاسیندل" لباس مخصوص بانوی 2018 آفریقا را برتن کرد و با خوشحالی یکی از دوستانش را در آغوش گرفت و در همین لحظه بخشی از مراسم که شامل روشن کردن شعله های تزیینی آتش بود اجرا شد . چند ثانیه بعد تکه ای از آتش روی موهای بانوی شایسته 2018 آفریقا افتاد اما او به دلیل حجم زیاد و مدل خاص موهایش متوجه این حادثه نشد که با فریادهای حاضرین و دوستانش متوجه شد که دچار حادثه شده است ؛ شعله ی آتش افتاده روی موهای "دورکاس" فورا خاموش شد و برای او اتفاق جدی نیفتاد.
آتش گرفتن موی زن جوان

آتش گرفتن موی بانوی اول آفریقا در مراسم

" دورکاس کاسیندل" بعد از این حادثه ویدئوی از خود منتشر کرد و به طرفدارانش گفت که حال او و حال موهایش خوب است و شعله ی آتش هیچ آسیبی به موهای او نرسانده است ؛ این پیام او واکنش های جالبی را هم به همراه داشت مثل پیام مردی که نوشته بود :خوش به حالت که عایق محکمی مثل موهایت داری اگر من بودم و آتش روی سر طاس من افتاده بود تا داخل مغزم می سوخت.

 

آتش گرفتن موهای دختر شایسته وسط مراسم + عکس

آتش گرفتن موهای دختر شایسته وسط مراسم + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف