نمناک سرگرمیگوناگون واکنش بسیار جالب مادر بعد از آتش گرفتن موهای فرزندش + فیلم
آتش گرفتن مو ، سوزاندن موهای پسر بچه
پسر بچه ای که در روز تولدش اقدام به خاموش کردن شمع های کیک نمود، ناگهان موهایش آتش گرفت.

شمع کیکی که باعث سوزندان موهای پسر بچه شد!

یکی از اتفاقات بسیار خوب و خوشایند پس از ازدواج، اضافه شدن عضو جدید که حاصل ازدواج دو نفر است می باشد که با به دنیا آمدن عضو جدید،یقیناً بر روی اعمال و رفتار اعضای خانواده بسیار مؤثر خواهند بود و می توانند حتی عادات بسیار بد و ناخوشایند را از اعضای خانواده به دور سازند. اما زمانی که یک اتفاق گرچه کوچک برای این اعضای جدید خانواده می افتد، می تواند باعث نگرانی به شدت خانواده او شوند.
برای مثال روز گذشته ویدیویی ویروسی تمام صفحات مجازی را به دلیل واکنش جالب اعضای خانواده کودک نسبت به اتفاقی که برای کودک آنها افتاد، به شدت در فضای مجازی منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
روز گذشته ویدیویی بسیار جالب و احساسی و درعین حال بسیار خطرناک از یک پسربچه در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران این صفحات نسبت به آن ویدیو شد. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید، خانواده پسربچه که هنوز نام و اسم او مشخص نیست، برای زنده کردن خاطرات اولین روز تولد فرزندشان در 11 اوت سال 2018 میلادی، برای فرزندشان تولد گرفتند و اما در طی این تولد بسیار ساده و درعین حال بسیار رمانتیک، اتفاقی عجیب و وحشتناکی پاگیر پسربچه شد.
 
سوختن مو پسر بچه

آتش گرفتن موی نوزاد در روز تولدش

اقدام دلسوزانه مادر در هنگام آتش گرفتن موی پسرش

از قرار معلوم پسربچه در هنگام خاموش کردن شمع کیک تولد،به طور کاملاً اشتباه اقدام می کند و سرش را با انحنای بیشتری خم می کند و این کار او، باعث آتش گرفتن موهایش می شود. اما آتش گرفتن موهای پسربچه، باعث هشدار مادر او شد و مادرش برای اینکه فرزندش آسیب نبیند،فوراً با دستانش آتشی که بر روی موهای فرزندش ایجادشده بود را خاموش کرد.
بعد از خاموش شدن آتشی که بر روی موهای فرزند این مادر جوان ایجادشده بود، مادر او برای آرام گرفتن فرزندش پیشانی او را می بوسد و در ادامه ویدیو شروع به گریه کردن می کند و این واقعاً لحظه ای کاملاً رمانتیک از علاقه مادر و فرزند به یکدیگر بود. این ویدیو در ساعات اولیه انتشار در صفحات مجازی بیش از 7 میلیون بار توسط کاربران مشاهده شد و 23000 نفر آن را در صفحات خود به اشتراک گذاشتند که این آمار و ارقام بسیار زیادی است.

ویدیو آتش گرفتن موهای پسر بچه در هنگام خاموش کردن کیک تولد ؛

واکنش عاطفی مادر پس از آتش گرفتن موی فرزندش در جشن تولد

واکنش بسیار جالب مادر بعد از آتش گرفتن موهای فرزندش + فیلم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف