نمناک اخبارجامعه حکم پرونده آتنا اصلانی به طرفین ابلاغ شد
آتنا اصلانی ، پرونده آتنا اصلانی
پدر آتنا اصلانی تنها خواسته اش اعدام قاتل در ملاءعام است تا درس عبرتی برای کسانی شود که به کودکان بی گناه تعددی می کنند.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396

ابلاغ حکم پرونده آتنا اصلانی به طرفین پرونده

رییس کل دادگستری استان اردبیل از ابلاغ حکم پرونده «آتنا اصلانی» به طرفین پرونده خبر داد و گفت:هنوز اعتراضی نسبت به حکم صادره صورت نگرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی در گفت و گویی گفت:هر زمان که به حکم صادره از سوی دادگاه بدوی اعتراض شود، پرونده برای رسیدگی به اعتراض به دیوان عالی کشور ارسال می شود.

بر اساس این گزارش، سیدناصر عتبانی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل 8 شهریور ماه در گفت وگو با ایسنا از صدور حکم پرونده قاتل «آتنا اصلانی» خبر داد.

وی گفته بود که متهم این پرونده از بابت تجاوز به عنف به اعدام، از بابت یک فقره قتل عمد به قصاص نفس و از بابت سرقت به حبس، شلاق و رد مال محکوم شده است.

 

آتنا اصلانی

قاتل آتنا اصلانی در دادگاه

 عتباتی یادآور شد:این حکم غیرقطعی است و باید در دیوان عالی کشور بررسی و تایید شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی رییس کل دادگستری استان استان اردبیل 4 شهریور ماه در گفت وگو با ایسنا گفته بود که جلسه رسیدگی به پرونده آتنا صبح امروز (شنبه) در دادگاه کیفری یک استان اردبیل با حضور متهم و وکیل مدافع وی و اولیای دم و وکیل آنها برگزار و آخرین دفاع از متهم اخذ شد.

بر اساس این گزارش، بهنام اصلانی قبل از آغاز جلسه دادگاه «آتنا» گفته بود:تنها خواسته ام اعدام قاتل در ملاءعام است تا درس عبرتی برای کسانی شود که به کودکان بی گناه تعددی می کنند.

حکم پرونده آتنا اصلانی به طرفین ابلاغ شد

حکم پرونده آتنا اصلانی به طرفین ابلاغ شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف