بازی آتیلا حجازی در فیلم نیکی کریمی + عکس

تاریخ انتشار : 4 آذر 1394کد مطلب : 23520زمان مطالعه : 1 دقیقه
آتیلا حجازی در اولین تجربه بازیگری اش در فیلم جدید نیکی در چند سکانس کوتاه حضور داشت.

آتیلا حجازی در فیلم شیفت شب نیکی کریمی

آتیلا حجازی بازیکن استقلال در فیلم سینمایی شیفت شب به کرگردانی نیکی کریمی در چند سکانس به ایفای نقش پرداخته است.

پسر مرحوم حجازی درباره حضور در شفیت شب توضیح می دهد:«من در این سال ها 4 پیشنهاد برای بازیگری در سینما داشتم. حالا نمی خواهم اسم کارگردان ها را ببرم ولی در سالیان نسبتا دور، دو پیشنهاد داشتم که آن موقع در استقلال بازی می کردم ولی هر دو پیشنهاد را همان موقع رد کردم. 5،6 سال بعد هم یک پیشنهاد دیگر رسید.» او در پاسخ به این سوال که چه زمانی با خانم کریمی کار را شروع کردید و چه شد این پیشنهاد را قبول کردید، می گوید:«راستش نزدیک به سه سال قبل بود که خانم کریمی به من پیشنهاد دادند. ایشان با من تماس گرفتند و خواستند که چند سکانس کوتاه در فیلم شان حضور داشته باشم.»

نیکی کریمی و آتیلا حجازی

اما چه شد که آتیلا با وجود علاقمند نبودنش به بازیگری، این پیشنهاد را پذیرفت؟ او پاسخ می دهد:«خانم کریمی هر زمانی که مراسمی بوده دعوت ما را پذیرفته و آمده، به همین خاطر من هم به پیشنهاد ایشان جواب مثبت دادم و در فیلم ایشان حضوری کوتاه داشتم. خوشحالم که حضور کوچکی در فیلم شیفت شب داشتم.»
آتیلا گویا حالا به بازیگری علاقمند شده است. او در این باره توضیح می دهد:«خب در مجموع بازیگری را دوست دارم. جزو کارهایی است که به آن علاقمند هستم. به همین دلیل هم پیشنهاد خانم کریمی را قبول کردم.»

بازی آتیلا حجازی در فیلم نیکی کریمی + عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از خبرآنلاین - /ک
برچسب :
نظرات
وبگردی