نمناک اخبارفرهنگ و هنر آخرین خبر از تصادف عوامل سریال پایتخت 2
مجتبی خالدی، کارشناس مسئول مرکز عملیات بحران اورژانس کشور از آخرین وضعیت مصدومان حادثه تصادف شدید عوامل سریال پایتخت 2 توضیح می دهد.
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1392

'در حادثه تصادف عوامل سریال پایتخت 2 که در جاده سیرجان- کرمان رخ داد، 3 نفر مجروح شدند که پای یکی از آنان به نام جواد باقری از زانو قطع شد.

مجتبی خالدی، کارشناس مسئول مرکز عملیات بحران اورژانس کشور با اعلام این خبر افزود:حادثه تصادف تعدادی از عوامل سریال پایتخت 2 ساعت 9 صبح روز اول فروردین در جاده سیرجان به کرمان رخ داد و طی آن 3 نفر از عوامل این سریال به نامهای جواد باقری، حسن کریمی و وحید جعفری مصدوم شدند.
وی افزود:علت اینکه که این حادثه به اورژانس کشور دیر اطلاع داده شده است تعداد کم مصدومان آن است زیرا بر اساس دستورالعمل کشوری اورژانس حوادثی که بیش از 5 نفر مصدوم داشته باشد به مرکز عملیات اورژانس کشور اطلاع رسانی می شود.
خالدی گفت:پس از وقوع این حادثه مأموران اورژانس هر 3 مصدوم را به بیمارستان سیرجان منتقل کردند و پس از آن هر 3 مصدوم ساعت 4 بعد از ظهر به بیمارستان رازی کرمان منتقل شدند و در بخش ICU بستری شدند.
وی ادامه داد:وحید جعفری که مصدومیت کمتری داشت همان روز مرخص شد، حسن کریمی نیز امروز مرخص می شود اما جواد باقری که به علت شدت جراحت پای راست خود را از زیر زانو از دست داده است همچنان در بخش ICU بیمارستان رازی کرمان بستری است.'

آخرین خبر از تصادف عوامل سریال پایتخت 2

آخرین خبر از تصادف عوامل سریال پایتخت 2
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از farsnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف