نمناک سرگرمیگوناگون روزی خاص در این ماه دنیا به آخر می رسد!!
آخر دنیا ، روز آخر دنیا
چند سال پیش بود که برخی از نظریه پردازان آخر دنیا را پیش بینی کردند و اعلام کردند کره ای فرضی با زمین برخورد و همه چیز نابود خواهد شد ، نظریه ای جدید در مورد سال 2018 هم منتشر شده است.

دنیا بیست و سومین روز این ماه به آخر می رسد؟!!

دیلی میل ساعات اولیه امروز مطلبی را منتشر کرد با تیتر "آیا آخر این ماه دنیا به پایان می رسد؟" تیتری که در عین جذابیت کمی ترسناک بود اما جزئیات این خبر چه بود؟
Is the world going to end THIS MONTH? Conspiracy theorists claim biblical Rapture is coming April 23 when the 'death planet' Nibiru appears in the sky
آخر دنیا

ماه آوریل 2018 آخر دنیاست!!

پیشگویی های عجیب و غریب در مورد آخر دنیا

براساس گزارشات پیشگویی های موجود در کتاب مقدس نشانه هایی دارد که براساس آن برخی افراد ادعا می کنند 23 آوریل سال 2018دنیا به آخر خواهد رسید این در حالی است که ابتدا سیاره فرضی به نام نیبیرو ظاهر خواهد شد و سپس جنگ جهانی سوم آغاز شده و دنیا به آخر خواهد رسید ، این درحالی است که هیچ کدام از متخصصان و کارشناسان چنین ادعایی را تایید نمی کنند و معتقدند تمام این ادعاهای پیشگویان ریشه ای در خواسته ها و اهداف آنها دارد و هرگز نمی تواند به واقعیت برسد.
 

پیشگویی های توطئه آمیز با انتشار اخباری مبنی بر پایان و آخر دنیا

براثر برخورد سیاره فرضی که پیش از این هم توسط کارشناسان ناسا وجودش رد شده است منتشر شده است در حالی که ناسا در خبری رسمی اعلام کرد سیاره ی نیبیرو وجود ندارد اما سیاره نهمی دیده شده است که برخورد او با کره ی زمین هرگر رخ نخواهد داد.
این نظریه پردازان که دیلی میل از آنها با عنوان نظریه پردازان توطئه برانگیز یاد می کند مدعی هستند که در در 23 آوریل، خورشید، ماه، و مشتری در صورت فلکی ویرگو قرار دارند و همین دلیلی است بر اثبات سایر نظریات آنها.
آخر دنیا

نظریه ای بی اساس در مورد روز آخر دنیا در سال 97

 
در حالی که ناسا بارها اعلام کرده که سیاره نهم ممکن است وجود داشته باشد، اما همیشه از دروغین بودن سیاره نییبرو گفته است. نظریه پردازان توطئه می گویند، سیاره خطرناکی به نام نیبیرو وجود دارد که برای اولین بار در سال 1976 در کتاب «سیاره دوازدهم» نوشته ذکریا سچین مطرح شده است.
در این کتاب سچین متون سومری باستانی به خط میخی را ترجمه کرده بود و ادعا می کرد که این متون سیاره فرا نپتونی به نام نیبیرو را به اثبات می رسانند که هر 3600 سال به دور خورشید می گردد.
سال ها بعد، شخصی به نام نانسی لیدر ادعا کرد که سیاره نیبیرو در سال 2003 با زمین برخورد می کند. وقتی این اتفاق نیفتاد، تاریخ این برخورد به 2012 منتقل شد (و مشخصا به پیش بینی های روز قیامت در سال 2012 ربط داده شد) البته این برخورد هیچ وقت اتفاق نیفتاد و جهان هم در سال 2012 به پایان نرسید و هیچ اخترشناسی هرگز موفق به کشف سیاره ای نشد که در مسیر برخورد با زمین باشد.
اما ناسا در آخرین بیانیه خود اعلام کرده، غیرممکن است که سیاره نهم به زمین برخورد کند.

نظریه ای جدید درمورد پیشگویی آخر دنیا در سال 2018

روزی خاص در این ماه دنیا به آخر می رسد!!
: امتیاز : 3.4 تعداد رای : 31
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
21 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف