نمناک سبک زندگیکار و زندگی آداب غذا خوردن با کارد و چنگال
آداب غذا خوردن ، آداب درست غذا خوردن
آداب غذا خوردن با کارد و چنگال به نظر امری ساده است. به راحتی کارد و چنگال را در دست می گیریم و شروع به خوردن غذا می کنیم! اما اینقدرها هم ساده نیست چرا که همین کار به نظر ساده فوت و فن هایی دارد.

آداب غذا خوردن با کارد و چنگال در کشورهای مختلف

 آداب غذا خوردن با کارد و چنگال کمی متفاوت از آنچه ما گاها انجام می دهیم است و در کشورهای اروپایی و دیگر کشورها این آداب از اهمیت خاصی برخوردارند که اگر رعایت نشوند نشانه بی ادبی تلقی می شوند در ادامه با آنها آشنا می شوید.

همانطور که گفته شد آداب و رسوم در سراسر جهان متفاوت است. به عنوان مثال، در تایلند و لائوس، چنگال را در دهان خود گذاشتن، بی ادبی است. شما باید چنگال خود را برای قرار دادن غذا در قاشق استفاده کنید، و سپس باید قاشق را در دهان خود قرار دهید. در شیلی، شما باید همیشه، غذا را با قاشق یا چنگال بخورید و به هیچ عنوان از دست استفاده نکنید.

آداب غذا خوردن

 آداب غذا خوردن

 

جالب است بدانید که این ها هیچ یک در آمریکا مهم نیست و شما حتی با دست هم می توانید یک بال مرغ را بخورید.

 برای اینکه نشان دهید هنوز در حال غذا خوردن هستید ، اما می خواهید استراحت کنید باید چنگال و چاقو خود را از هم جدا و به موازات بشقابتان قرار دهید. چاقو نباید در سمت راست بشقاب باشد، و همچنین چنگال باید در کنار چاقو باشد. 

برای اینکه غذا خوردنتان به پایان رسیده است، باید چنگال و چاقو در کنار هم در سمت چپ قرار دهید، همچنین دندانه های چنگال رو به بالا باشد. 

در اروپا نیز به همین روش پایان غذا خوردن را نشان می دهند، اما دندانه های چنگال باید رو به پایین باشند نه بالا. تنها تفاوت بین این دو موقعیت در حال استراحت است. با توجه به آداب مجمع قاره ای، چنگال و چاقو باید مانند X روی هم باشند نه موازی یکدیگر.

آداب غذا خوردن با کارد و چنگال

آداب غذا خوردن با کارد و چنگال
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 55
برگرفته از اصفهان امروز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 44 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف