نمناک اخبارسیاست آدامس جویدن اوباما بخاطر ترک سیگار بود! + تصاویر
اوباما ، باراک اوباما
اوباما برای دومین بار در یک مراسم رسمی با جویدن آدامس موجب خشم افکار عمومی شد که البته دفتر ریاست جمهوری آمریکا علت آدامس جویدن اوباما را ترک سیگار اعلام کرده بود.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393
بازدید : 4,844 نفر

افراد مهم و سران کشور که موقعیت های مهمی در امور کشور دارند باید این نکته را در نظر داشته باشند که بیشتر حرکات و واکنشهای روزمره آنها از نظر رسانه ها و لنزهای دوربین مخفی نمی ماند. آدامس جویدن اوباما در حین سان دیدن از نیروهای نظامی هندی با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شد.

برگزاری نشست های همایش کشورهای آسیا و اقیانوسیه در پکن، پس از 6 ماه تلاش پیگیر و برنامه ریزی گستردۀ چینی ها صورت گرفت و برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار بود ولی رئیس جمهوری آمریکا، برای بار دوم، در این دیدار رسمی، وقت خود را به آدامس جویدن گذراند.

آدامس جویدن اوباما

روزنامه “ذِ تایمز آف ایندیا” نوشت:باراک اوباما در سفر اخیر خود به دهلی نو، در مراسم سان دیدن از نیروهای نظامی هند به مناسبت جشن روز جمهوری، آدامس می جوید و با این کار، توجه همگان را به خود جلب کرد.
طبق گزارش العالم، کاربران شبکه های اجتماعی، عکسی از اوباما را بازنشر کردند که در آن، رئیس جمهور آمریکا هنگام صحبت با نارندرا مودی نخست وزیر هند جلوی چشم همگان آدامس را از دهان خود خارج می کند و دوباره آن را در دهان گذاشته و می جود.
 
آدامس جویدن اوباما
 
این نخستین بار نیست که اوباما در مراسم رسمی در کشورهای خارجی آدامس می جود. در اواخر سال گذشته میلادی، اوباما در نشست سران اپک در پکن وقت خود را به آدامس جویدن گذراند.
دفتر ریاست جمهوری آمریکا، در توجیه آدامس جویدن اوباما آن را اقدامی در جهت ترک سیگار اعلام و مدعی شد که اوباما چهار سال است که سیگار را ترک کرده است.
به نوشته روزنامه “یو.اس.ای.تودی” این توجیه، نتوانست از خشم کاربران شبکه های اجتماعی چینی بکاهد، زیرا برگزاری نشست های همایش کشورهای آسیا و اقیانوسیه در پکن، پس از 6 ماه تلاش پیگیر و برنامه ریزی گستردۀ چینی ها صورت گرفت و برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و توجیه دفتر ریاست جمهوری آمریکا نتوانست جلوی واکنش کاربران در شبکه های اجتماعی را بگیرد. 
 

آدامس جویدن اوباما بخاطر ترک سیگار بود! + تصاویر

آدامس جویدن اوباما بخاطر ترک سیگار بود! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف