نمناک اخبارحوادث آدمخوار آمریکایی پس از 40 سال آزاد شد!
آدمخوار آمریکایی ، آدمخوار
دیوید آلن چاپین مرد آدمخوار امریکایی پس از گذراندن 40 سال زندان بزودی با آزادی مشروط از زندان آزاد خواهد شد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394
بازدید : 3,104 نفر

به نقل از پلیس اوهایو، این مرد 60 ساله به نام «دیوید آلن چاپین» حدود چهل سال پیش در جریان درگیری با هم اتاقی و دوست دوران کودکی اش او را به قتل رسانده و بخشی از مغزش را خورد. اطلاعات پلیس حاکی است نزاع این دو به خاطر اختلاف اعتقادیشان اتفاق افتاده است.

پلیس، جسد قربانی را در آپارتمانی در می لفورد واقع در جنوب غربی اوهایو پیدا کرده و چاپین در بازجویی گفته بود:«من هم کاتولیک، هم بودایی و هم بت پرست هستم!» روانپزشک پلیس می گوید این قاتل دچار مشکلات روانی نیست و در زمان قتل از صحت کامل عقلی برخوردار بوده است.
 
پلیس می گوید:«چاپین» تاکنون 4 بار درخواست آزادی مشروط کرده اما هر چهار بار با مخالفت قضات و اعضای هیأت مدیره زندان روبه رو بوده است. یکی از مقام های مسئول که نامش فاش نشده، می گوید:ممکن است چند هفته طول بکشد تا درخواست آزادی این زندانی تأیید شود. دکتر «چارلز هارت» روانپزشک می گوید:قاتل همواره براحتی از قتل دوست دوران کودکی اش که با وی همخانه نیز بوده صحبت می کند.

آدمخوار آمریکایی پس از 40 سال آزاد شد!

آدمخوار آمریکایی پس از 40 سال آزاد شد!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف