نمناک سرگرمیدیدنی ها اینها آدم خوارهای واقعی هستند + تصاویر
آدم خوار ، عکس آدم خوارها
در مورد انسان های آدم خوار بسیار شنیده ایم که اکثر آنها متعلق به زمان های گذشته و سرزمین های عجیب بودند اما این آدم خوارهای واقعی در کشوری نزدیک و عصر کنونی زندگی می کنند.

این راهبه ها آدم خوار های واقعی هستند

ریستیانو اویستینِلی، عکاس ایتالیایی، به سراغ طایفه ی تبعید شده ی آگوری در شهر بنارس (واراناسی) در شمال هند رفته است. آن ها رسوم عجیبی از جمله خوردن گوشت، مدفوع و ادرار انسان دارند.

 کریستیانو از زندگی واقعی این راهبان عکاسی کرده است. او می گوید:«آن ها خیلی مرموز هستند و هندی های به شدت از آن ها می ترسند. هندی ها می گویند که آن راهبان می توانند آینده را پیش بینی کنند، بر روی آب راه بروند و کارهای اهریمنی انجام دهند.»

رازهای شیطانی قبیله آدم خواران واقعی در هند

 این راهبان از ترکیبی از ماری جوانا، الکل و مدیتیشن برای رسیدن به حالت تعلیق خود استفاده می کنند تا بتوانند خود را نزدیک تر به شیوا، یکی از خدایان هندو، نزدیک کنند.

 اعضای قبیله آگوری همچنین فکر می کنند که اگر خود را بدون هیچ پیش داوری در معرض مسائلی که دیگران تابو و آزاردهنده می دانند قرار دهند، می توانند در مسیر رسیدن به روشنگری و روشنفکری قدم بردارند.

 از رسوم طایفه آگوری می توان به جویدن سرِ حیوانات زنده، رنگ زدن بدنشان به وسیله خاکستر اجساد آتش زده شده و همچنین انجام مدیتیشن در بالای اجساد اشاره کرد.

 آن ها در محل های مرده سوزانی زندگی می کنند، جایی که گفته می شود «لرد شیوا» و خدای «کالیما» در آنجا زندگی می کنند. تغذیه ی آن ها از بقایای چیزهایی است که دیگران در آنجا پرتاب می کنند. در واقع مرگ و فرسایش این راهبان را احاطه کرده است. طایفه ی آگوری از متعلقات دنیوی اجتناب می کنند و اغلب برهنه راه می روند. منطق آن ها نیز دوری از زندگی مادی و زمینی است و آن ها تمایل دارند بدن را در خالص ترین شکلش به نمایش بگذارند.

 آگوری ها پیشینه ی خود را در قرن 17 میلادی و شخصی به نام «بابا کینارام» جستجو می کنند. گفته می شود که او 170 سال عمر کرد.

عکس راهبه های آدم خوار و تصاویر قبیله آدم خواران واقعی گره گوری

آدم خواران

آدم خواران

 آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

عکس آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

آدم خواران

آدم خوار ، راهب های هندی ، انسان های آدم خوار واقعی

اینها آدم خوارهای واقعی هستند + تصاویر
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 48
برگرفته از فرادید /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف