آدم ربایی

آدم ربایی در تهران به سرکردگی پیرزن 60 ساله

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1395کد مطلب : 34072زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوانی که به بهانه کار در منزل سوار خودرویی در جاده سه راه افسریه شده بود اسیر آدم ربایی پیرزن 60 ساله و همدستانش شد.

پیرزن 60 ساله سرکرده آدم ربایی

 عبدالرضا ناظری اظهار داشت:در پی تماس تلفنی یکی از ساکنان روستای "حصار امیر" شهرستان پاکدشت مبنی بر مشاهده نوجوانی دست و پا بسته در منزل یکی از اهالی روستا، با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله ماموران گشت کلانتری 14 به محل اعزام شدند.

وی گفت:پس از حضور ماموران کلانتری در محل، با بررسی و اطمینان از صحت موضوع و کسب دستور از مقام قضائی وارد منزل شده که با نوجوانی 16 ساله در حالی که دست و پای وی بسته بود روبه رو شدند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، خاطرنشان کرد:در بررسی های انجام شده مشخص شد که آدم ربایان این فرد را هنگامی که جهت کارگری در منطقه سه راه افسریه تهران ایستاده بود به بهانه کار در منزل به منطقه "حصار امیر" پاکدشت منتقل و پس از ضرب و شتم از خانواده وی تقاضای 200 میلیون ریال وجه نقد می کنند.

وی بیان داشت:تحقیقات کارآگاهان در این زمینه آغاز شد تا این که در نهایت زن 60 ساله ای به عنوان سرکرده این باند آدم ربایی شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه، وی به همراه سه پسرش دستگیر شد.

ناظری، با اشاره به این که متهمان دستگیر شده از اتباع بیگانه ساکن این روستا هستند، بیان داشت:به شهروندان توصیه می شود در ارتباط با افراد بیگانه نهایت دقت را به خرج دهند و به هر فرد بیگانه ای اعتماد نکنند تا شاهد موارد مشابه نباشیم.

این مقام انتظامی با بیان این که پلیس تمام تلاش خود را در مبارزه با بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه می کند، ادامه داد:با تلاش ماموران در کمتر از 24 ساعت این فرد ربوده شده آزاد و تحویل خانواده اش شد.

آدم ربایی در تهران به سرکردگی پیرزن 60 ساله

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از ساعت 24 /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی