نمناک اخبارحوادث جزئیات آدم ربایی کودک 8 ساله در بم
آدم ربایی ، عملیات نجات گروگان
کودک 8 ساله ای که دو روز پیش در شهرستان بم ربوده شده بود از چنگال آدم ربایان در زاهدان آزاد شد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1394

جزئیات آدم ربایی در بم و عملیات نجات گروگان 8 ساله در زاهدان

کودک 8 ساله به دلیل نامشخصی در راه مدرسه توسط دونفر ناشناس ربوده شده بود . آدم ربایی در بم و نجات گروگان در زاهدان رخ داد.

داستان یک آدم ربایی در بم و رهایی گروگان 8 ساله در زاهدان

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان درباره جزئیات عملیات رهایی گروگان 8 ساله در مخفیگاه آدم ربایان گفت:در پی دریافت نیابت قضائی از شهرستان "بم" در خصوص آدم ربایی کودک 8ساله ای که به دلیل نامعلومی در راه مدرسه از سوی دو مردنقابدار ربوده شده بود، کارآگاهان پلیس آگاهی بررسی برای رد زنی آدم ربایان را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی افزود:بررسی های پلیسی کارآگاهان استان بم نشان می داد بعد از ربودن کودک 8 ساله ربایندگان کودک را به زاهدان منتقل کرده و از از مخفیگاه خود با خانواده کودک تماس گرفته اند. همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره پلیس آگاهی زادهدان با همکاری دستگاه قضایی استان تلاش برای شناسایی مخفیگاه متهمان و رهایی کودک 8 ساله از چنگ آدم ربایان خشن را در دستور کار خود قرار دهند .

آدم ربایی و گروگانکیری

جزئیات عملیات پلیس در یک آدم ربایی در بم  و گروگانکیری در زاهدان

سرهنگ ملا شاهی در ادامه با اشاره به اینکه کودک ربایان در تماس با خانواده کودک ربوده شده ادعا کرده بودند در صورت عملی نشدن خواسته هایشان ودک 8 ساله را به قتل می رسانند لذا نجات جان کودک ربوده شده در اولویت تیم رهایی از گروگان پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود:کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات تخصصی سر انجام موفق شدند رد دو سارق سابقه دار را که بارها به دلیل عضویت در باندهای تبهکاری شناسایی و دستگیر شده بودند، در جریان نقشه کودک ربایی شناسایی کنند. با کنترل رفتار هر دو متهم کارآگاهان موفق شدند با گشت 48 ساعت از زمان وقوع کودک ربایی محل اختفای متهمان و گروگان را در زاهدان شناسایی کنند . با شناسایی مخفیگاه متهمان و در یک عملیات ویژه پلیسی هر دو متهم دستگیر و برای بازجویی های فنی و تخصصی به اداره پلیس آگاهی منتقل شدند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت:متهمان در بازجویی های اولیه با انکار دخالت در احرای تقشه کودک ربایی ادعا کردند بی گناه هستند اما با شناسایی کودک ربوده شده در داخل یکی از اتاق های محل اختفای متهمان آنها لب به اعتراف گشوده و به اجرای نقشه کودک ربایی کودک 8 ساله در شهرستان بم و انتقال وی به زاهدان اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس در رابطه با علت و انگیزه وقوع جرم ادامه دارد، افزود:کودک ربوده شده پس از آزادی از چنگال آدم ربایان به خانواده اش تحویل داده شد.

جزئیات آدم ربایی کودک 8 ساله در بم

جزئیات آدم ربایی کودک 8 ساله در بم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف