نمناک سرگرمیدیدنی ها باور میکنید این آدم های خوش شانس زنده باشن! + تصاویر
آدم های خوش شانس ، خوش شانس
در ادامه این مطلب به معرفی برخی از خوش شانس ترین های افراد دنیا پرداخته ایم همان هایی که خشم طبیعت آن ها را از بین نبرده و به زندگی ادامه داده اند.
بازدید : 5,026 نفر

آدم های خوش شانس

 
گاهی اوقات نجات از مرگ حتمی برخی ها را در صدر جدول خوش شانس ترین افراد جهان قرار می دهد،در این موضوع شکی نیست که طبیعت علاوه بر اینکه می تواند بهترین دوست آدمی باشد، می تواند بدترین دشنمش هم باشد، مخصوصا زمانی که عصبی هم باشد و باعث به وجود آمدن حوادثی در سراسر جهان شود!

 بعضی از این خوش شانسی ها به زمانی مربوط می شود که آدم ها مورد حمله وحشیانه برخی از خطرناک ترین حیوانات کره زمین مانند کوسه ها و گاوهای خشمگین قرار می گیرند و بر اساس قوانینی که در طبیعت وجود دارد، باید زندگی شان به پایان می رسید اما این طور نبوده است.

دیگر داستان های جذاب به افرادی مربوط می شود که در جریان حوادث خطرناک طبیعت بوده اند، شرایطی مانند برف و سرمای سخت، طوفان و ... که البته در میان هستند کسانی که زنده ماندند.

در این جا با برخی از این خوش شانس ها آشنا می شوید، همان هایی که خشم طبیعت آن ها را از بین نبرده و به زندگی ادامه داده اند.

خولیو آپاریسیو

سال 2010 در جریان یک نمایش گاوبازی با گاو بسیار خشمگینی روبرو شد و تا بتواند خودش را جابه جا و جای پایش را روی زمین محکم کند، گاو با شاخش به او ضربه ای زد که تصویری دلخراش ثبت شد. شاخ از زیر گلو وارد و بعد از سوراخ کردن فک پایینی از دهانش خارج شده بود. با این حال او زنده ماند و 10 هفته بعد به میادین گاوبازی برگشت.

 

آدم های خوش شانس

 

کالبی کومبس

در سال 1992 کالبی کومبس وقتی به خودش آمد، متوجه شد زیر بهمن بزرگی دفن شده است! او در سال 1992 وقتی از کوهی در آلاسکا بالا می رفته، زیر بهمن می رو و در این حادثه با شانه، مچ پا و دو مهره گردن شکسته بعد از 6 روز خودش را به کمپ اصلی رساند و هرگز دست از صعود کردن به کوه ها برنداشت.

 

آدم های خوش شانس

 

تامی اولدهام

تامی در یک قایق بود که درگیر طوفان شد و بعد از واژگون شدن قایقش در دریا بیهوش شد، او بعد از 41 روز به طرز معجزه آسایی زنده پیدا شد.

 

آدم های خوش شانس

 

بیتنی همیلتون

بیتنی به موج سواری علاقه زیادی داشت، در سال 203 در حالی که تنها 13 سال داشت، در یکی از گشت و گذارهایش در دریا توسط یک کوسه مورد حمله قرار می گیرد و کوسه هم دست چپ او را به طور کامل قطع می کند. با این حال بیتنی دست از رویایش نمی کشد و همچنان با یک دست به موج سواری ادامه می دهد.

 

آدم های خوش شانس

 

کیسون استول

کیسون که حتی یک سال هم نداشت، از گردبادی در سال 2008 جان سالم به در می برد. او را بعد از گردباد در میان گل و لای پیدا کردند که تنها چند خراش کوچک برداشته باشد، اما او در این حادثه مادرش را از دست داد.

 

آدم های خوش شانس

 

جیمز مارو

در حالی که جیمز در آب های فلوریدا غواصی می کرد، تمساحی به طرفش می آید و برای بیش از نیم دقیقه او را در هم می کوبد! دندان تمساح در این حادثه علاوه بر پاره کردن سینه اش یکی از ریه هایش را هم سوراخ کرده بود.

 

آدم های خوش شانس

 

کوتو شاو

کوتو برای سفر شکار بیرون رفته بود که توسط یک خرس قطبی به طرز وحشیانه مورد حمله قرار گرفت، چنگال های خرس تا گردن او رسیده بودند، اما کوتو همچنان زنده ماند و تقریبا 300 بخیه روی پوست سرش خورد!

آدم های خوش شانس

 

باور میکنید این آدم های خوش شانس زنده باشن! + تصاویر

باور میکنید این آدم های خوش شانس زنده باشن! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از ایلنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف