نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ایجاد حس آرامش در خانه با تغییر دکوراسیون
تغییر دکوراسیون ، آرامش
تغییرات جزئی در دکوراسیون داخلی خانه مانند به کارگیری رنگهای شاد در خانه و قاب عکس هایی که رنگ زندگی در آنها جریان دارد در ایجاد حس آرامش در خانه موثر است.

با این تغییر دکوراسیون آرامش را به خانه بیاورید

خانه امن ترین جای دنیاست و محلی است که افراد بیشترین و بهترین ساعات عمرشان را در آن می گذرانند . خانه باید حس آرامش را در افراد ایجاد کند . تغییر دکوراسیون داخلی خانه برای تغییر روحیه اهالی خانه ضروری است اما باید توجه داشته باشیم که این تغییر دکوراسیون در سمت و سوی آرامش افراد خانه باشد یعنی با تغییری جزئی در دکوراسیون داخلی خانه بتوانیم حس خوب و انرژی مثبت را به اهالی خانه منتقل کنیم.
در حال حاضر علم ثابت کرده است فقط به خاطر این که خانه تان تمیز و شیک است بدین معنا نیست که شما در آن احساس آرامش و صلح داشته باشید.این که در خانه تان احساس آرامش و امنیت کنید کاملا ضروری است. و خوشبختانه امور اندک اما موثری وجود دارند که شما بدان وسیله قادر به بهبود سطح شادی در فضای خانه تان خواهید بود.

مطالعات مختلف در این زمینه نشان داده رنگ ها، رایحه ها و لوازم تزئینی خاص قادر به تحت تاثیر قرار دادن خلق و خوی شما می باشد. و حتی شانستان را برای رضایت کامل و مطلق افزایش می دهد.

هم اکنون، با تغییر چه چیزهایی می توانید فرصت را برای ایجاد شادی کامل و مطلق فراهم کنید؟

تغییر دکوراسیون خانه به شرط آرامش

گل های تازه و باطراوت

با این که گل ها مادام العمر نیستند، اما خریدن ثابت گل های تازه برای خانه تان به طور جدی سطح شادیتان را افزایش داده و موجب سرمایه گذاری مجددتان روی شکوفه های کوچکتر اما بانشاط خواهد شد.

 
 تغییر دکوراسیون

استفاده از گل های تازه حس آرامش را در دکوراسیون خانه ایجاد میکند

تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه راتگرز نشان داده که وجود گل ها باعث ایجاد احساسات مثبت و افزایش رضایت افراد حاضر در خانه می شود.

پس دیگر چه بهانه ای بهتر از درمان خودتان یا شریکتان برای خرید یک دسته گل رز وجود دارد؟!

قاب عکس های احساس برانگیز

با توجه به مطالعه در دانشگاه پورتسموث، جستجو در قاب عکس های قدیمی به شما احساس صلح و آرامش داده و موجب افزایش احساسات مثبت می گردد.
 
تغییر دکوراسیون

در تغییر دکوراسیون خانه حتما جایی برای قاب عکسهایتان باز کنید

بنابراین، چرا کنار آباژور بسترتان از نزدیکترین و عزیزترینان قاب عکسی نمی گذارید تا خانه تان را به گالری احساسات مثبت مبدل کنید؟

دکوراسیون داخلی سبز یا زرد

ممکن است رنگ های سبز یا زرد موردعلاقه و پسند همه اشخاص نباشد اما این رنگ ها موجب احساس شادی درونیتان می شوند.

محققان در طی مطالعه ای که در دانشگاه Vrije آمستردام انجام شد یافتند دو رنگ سبز یا زرد خارج از تمام رنگ های رنگین کمان بهترین و بزرگترین احساسات شادی آور را می آفرینند.
 
تغییر دکوراسیون

دکوراسیون داخلی سبز شما را شاد میکند

در صورتیکه قادر به تغییر رنگ دیوارهایتان نیستید با گذاشتن چند لوازم جانبی یا تزئینی به همین دو رنگ شادی را به خانه تان می آورید.

شمع های وانیلی

پس از یک روز پر تنش، روشن کردن یک یا چند شمع به سهولت به حالت عادی برگردانده می شوید. اما به نظر می رسد برخی رایحه ها بیشتر از دیگر رایحه ها آرامبخش هستند.
 
 تغییر دکوراسیون

رایحه شمع های وانیلی در خانه آرامش بخش است

مطالعه حواس شیمیایی نشان داده که دانه های وانیل فوق العاده نشاط بخش هستند. بنابراین اگر قصد بهبود خلق و خویتان را دارید، به دنبال یک رایحه شیرین باشید. ما به شما عطر وانیل را پیشنهاد می کنیم. روشن کردن یک شمع وانیلی در شب شما را سر حال می آورد.

مرتب کردن تختخواب

شاید خنده دار به نظر برسد اما علم آن را به اثبات رسانده است. مرتب کردن رختخواب یا تختخواب به شما کمک می کند تا روزتان را به درستی آغاز کنید.
 
تغییر دکوراسیون

مرتب کردن تختخوابتان شما را آرام میکند

بررسی های اخیر انجام شده نشان داد 71 درصد از افرادی که پس از بیداری صبح تختخواب هایشان را خودشان مرتب کردند بیشتر از 62 درصد از افرادی که تختخواب هایشان را مرتب نکردند، خوشحال تر و راضی تر به نظر می رسیدند.

شاید دو دقیقه مرتب کردن ارزش شادی و رضایتتان را تا پایان روز داشته باشد!

ایجاد حس آرامش در خانه با تغییر دکوراسیون

ایجاد حس آرامش در خانه با تغییر دکوراسیون
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از زوم تک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف