نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی آرایش رنگ چشم شما چه رنگی است؟
آرایش رنگ چشم ، آرایش چشم رنگ روشن
آرایش رنگ چشم مناسب زیبایی چشمان شما را بیشتر می کند. برای داشتن یک آرایش چشم زیبا باید بدانید چه رنگ سایه و آرایش چشمی به رنگ چشمانتان می آید.

راهنمای انتخاب آرایش رنگ چشم های روشن و تیره

رنگ آرایش چشم، زمانی کامل تر و بهتر می شود که با توجه به رنگ چشم خودتان دست به انتخاب رنگ سایه، خط چشم و... بزنید. یکی از مهم ترین قسمت های آرایش انتخاب رنگ آرایش است و نکته مهم در اینجا انتخاب درست رنگ آرایش با توجه به رنگ چشم است.

آرایش رنگ چشم

آرایش رنگ چشم - آرایش رنگ چشم های تیره و روشن - بهترین آرایش رنگ چشم های روشن و تیره

چطور آرایش رنگ چشمانمان را انتخاب کنیم؟

نقش تعیین کننده چشم در زیبایی و جذابیت یک آرایش، اصل غیر قابل انکاری است و شکی در آن نیست اما یک آرایش خوب و شیک چشم، زمانی کامل تر و بهتر می شود که باتوجه به رنگ چشم خودتان دست به انتخاب رنگ سایه، خط چشم و... بزنید. آرایشگران به این نکته دقت می کنند اما بد نیست خود شما هم بدانید که باتوجه به رنگ چشم تان چه نوع آرایشی را انتخاب کنید.

آرایش رنگ چشم سبز چه رنگی است؟

آرایش رنگ چشم

 آرایش رنگ چشم - آرایش رنگ چشم سبز - انتخاب آرایش رنگ چشم

از آنجا که رنگ چشم های سبز متفاوت است، برای آرایش این رنگ چشم باید بین رنگ سبز آن و سایه ای که استفاده می شود هماهنگی زیبایی به وجود آورد. برای آرایش چشم های سبز می توانید از دو نوع آرایش با رنگ های هماهنگ یا رنگ های متضاد استفاده کنید.

رنگ های هماهنگ برای آرایش چشم سبز

برای استفاده از رنگ های هماهنگ پس از آماده سازی پوست نخستین مرحله برای برقراری هارمونی بین رنگ چشم و سایه، انتخاب سایه ای است که رنگش نزدیک به رنگ چشم باشد. سعی کنید ریملی که به چشم می زنید پر و به اصطلاح مخملی باشد تا رنگ مشکی مژه ها بین دو رنگ سبز و سیاه جذابیت بیشتری به چشم ها بدهد. اگر مژه های کم پشتی دارید می توانید از مژه مصنوعی هم استفاده کنید. بعد از ریمل نوبت به خط چشم می رسد. خط چشم مشکی ظریف و باریک پشت چشم بکشید و تا انتهای چشم ها امتداد دهید. با کشیدن خطی باریک به رنگ قهوه ای تیره در زیر چشم ها به آنها جذابیت خاصی ببخشید. در اینجا شما آرایشی ملایم و هماهنگ خواهید داشت که بسیار زیبا و جذاب است.

 رنگ های متضاد برای آرایش چشم سبز

برای استفاده از رنگ های متضاد پس از اینکه با سایه ابرو به ابروها فرم و شکل زیبایی دادید از یک سایه طلایی برای سایه زیرین استفاده کنید و نزدیک به دو سوم پلک از گوشه چشم تا انتها را از این رنگ سایه بزنید. وقتی کاملا این قسمت را با سایه طلایی پوشاندید با استفاده از سایه بنفش متمایل به سرمه ای به شکل هشت از کنار چشم و بالای سایه طلایی تا گوشه دیگر را سایه بزنید. مژه ها را همان طور که در مدل اول گفته شد ریمل زده یا از مژه مصنوعی استفاده کرده و خط چشم باریک و ظریفی در پشت و زیر چشم بکشید.

برای آرایش رنگ چشم مشکی چه رنگی آرایش کنیم؟

آرایش رنگ چشم

آرایش رنگ چشم - بهترین سایه و آرایش رنگ چشم مشکی - انتخاب آرایش رنگ چشم

 اگر دارای چشمانی مشکی با پوست تیره هستید، استفاده از سایه های کرم، بژ و شکلاتی برای این رنگ چشم و رنگ پوست جذابیت خاصی به همراه خواهد داشت. حتی الامکان از سایه های بسیار تیره مثل قهوه ای، بنفش تیره یا سرمه ای آن هم تک رنگ در پشت تمام چشم استفاده نکنید زیرا در تیره تر کردن رنگ چهره و گرفتگی صورت بسیار تاثیر خواهند گذاشت. خط چشم متوسطی که نه زیاد نازک و نه پهن است در پشت چشم بکشید. بهتر است در زیر چشم خط چشم نداشته باشید به جز در مواردی که لباسی روشن به تن دارید، پیشنهاد می کنیم از مدادهای هم رنگ آن در زیر چشم، خط باریکی بکشید.

آرایش رنگ چشم مشکی و پوست روشن

اما اگر پوستی روشن دارید، از آنجایی که رنگ سفید با مشکی در تضاد است استفاده از خط چشم های سیاه در میان چشم و پوست یک جدایی را به وجود می آورد و باعث می شود میان چهره و اعضای صورت تفکیک ایجاد شود. توصیه می شود برای ایجاد جذابیت بیشتر و هماهنگی اجزا به جای استفاده از خط چشم، از سایه یا مدادهایی که به رنگ های خاکستری تیره یا دودی هستند استفاده کنید. سایه یا مداد خاکستری را مثل یک هاله در پشت چشم و زیر چشم بکشید و آن را تا قسمت انتهایی چشم ادامه دهید.

آرایش رنگ چشم آبی چه رنگی است؟

آرایش رنگ چشم

آرایش رنگ چشم - آرایش رنگ چشم های آبی - انتخاب آرایش رنگ چشم

اگر چشمانی به رنگ آبی دارید و می خواهید چشمان تان بیشتر به چشم بیاید، باید رنگ سایه چشم را مناسب با رنگ چشم انتخاب کنید. برای آرایش چشم آبی می توان از دو رنگ سبز و آبی استفاده کرد البته نه به عنوان سایه بلکه یک خط چشم باریک و زیبا زیر چشم بکشید و در پشت چشم ها سایه ای براق با تناژ طلایی بزنید، سپس با کمی ریمل بر زیبایی چشم های آبی خود بیفزایید. اگر این آرایش را دوست ندارید با یک خط چشم دودی رنگ نزدیک به سیاه لابه لای مژه ها را خط بکشید و تنها با سایه ای کمرنگ تر از رنگ چشم ها پشت چشم ها را سایه بزنید؛ آرایشی ساده ولی شیک برای چشمان آبی شما.

آرایش رنگ چشم قهوه ای چه رنگی است؟

آرایش رنگ چشم

انتخاب آرایش رنگ چشم- آرایش رنگ چشم -آرایش رنگ چشم های قهوه ای

 اگر چشمانی قهوه ای دارید آزادید چشم های خود را با هر رنگی که دوست دارید آرایش کنید ولی اگر برای این کار احتیاج به راهنمایی دارید ما به شما می گوییم که چه آرایشی برای چشم های شما مناسب است. این رنگ چشم رنگی است که به شما این فرصت را می دهد که هم از سایه روشن و هم از سایه تیره استفاده کنید.برای داشتن چشم هایی جذاب تر از رنگ های بنفش، ارغوانی یا بنفش مایل به ارغوانی تیره استفاده کنید. برای داشتن آرایشی کلاسیک تر می توانید از رنگ های برنز، مسی، طلایی و سبز استفاده کنید اما اگر رنگ چشم شما قهوه ای روشن مایل به عسلی است بهترین حالت برای نشان دادن زیبایی چشم های شما استفاده از رنگ سایه زرد کم رنگ است. اگر قصد دارید از خط چشم استفاده کنید بهتر است به جای رنگ مشکی از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

آرایش رنگ چشم شما چه رنگی است؟

آرایش رنگ چشم شما چه رنگی است؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 35
برگرفته از مد آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف