نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها
آرایش صورت ، آموزش آرایش صورت
درسـت است که خبــره شدن در آرایش یک مهارت است، اما این کار هم مثل بقیه کارها رمز و رموزی دارد که می تواند یک چهره کاملاً عادی را بــه چهره ای جذاب و فریبنده تبدیل کند.

آموزش آرایش صورت به صورت حرفه ای

با روش های درست آرایش کردن، می توانید عیوب خود را تا حد امکان کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.

تقریبا برای انجام هر کاری در زندگی، یک ترتیب طبیعی وجود دارد. مثلا موهاتو بشور، آب بکش، دوباره بشور. یا عاشق شو، ازدواج کن، بچه دار شو. یا مدرسه برو، بعد دانشگاه و بعد کار (البته اگر خوش شانس باشی!). اما با اینحال، انجام برخی کارها مثل آرایش یک صورت تر و تازه، کمی پیچیده تر است.
اول چه کار می کنید؟ رژ لب می زنید یا اینکه روی چشم هایتان تمرکز می کنید؟ چه زمانی به سراغ رژ گونه می روید؟ آیا می توانید بعد از اینکه ریمل زدید از خط چشم استفاده کنید؟
ما بامدیر خلاق برند آرایشی NYX و بنیانگذار DuWop، در این رابطه صحبتی داشته ایم.وی فرمول خودش برای آرایش کامل صورتی عالی را با ما در میان گذاشته است.
قطعا شاید همه نیازی به انجام تمام این مراحل نداشته باشند، اما حتی اگر پودر یا گونه هایتان را نایده بگیرید، این ترتیب، هنوز هم روش خوبی برای پیروی است.

آرایش صورت

طرز صحیح آرایش صورت

ترتیب صحیح آرایش صورت 

1. پرایمر یا مرطوب کننده
بارتلوچی می گوید:یکی را انتخاب کنید، نه هر دو. مرطوب کننده هر چقدر هم که روشن باشد، بهرحال در عملکرد پرایمر خلل ایجاد می کند. همچنین همیشه به یاد داشته باشید که همیشه ضد آفتاب هم استفاده کنید، همیشه! ضد آفتاب می تواند درون پرایمر، مرطوب کننده و یا فونداسیون شما هم وجود داشته باشد و الزاما نیازی به استفاده از یک ضد آفتاب جدا نیست.
2. فونداسیون
بارتلوچی می گوید:من اعتقاد ندارم که اول باید به سراغ چشم ها رفت تا از ریزش اش جلوگیری شود. هنگامی که از سایه چشم استفاده می کنید ریزشی اتفاق نخواهد افتاد. اگر محصولات آرایشی مستقیما روی پوست تمیز بنشینند، پاک کردنشان سخت تر خواهد شد.
پس بهتر است با فونداسیون بوم نقاشی مان را آماده کنیم و سپس روی بوممان سعی و خطا کنیم و آرایشمان را تکمیل نماییم.
3. کانسیلر
بارتلوچی می گوید:اینجا مرحله ایست که با چشم منتقدانه به صورتتان نگاه می کنید و در استفاده از کانسیلر کم نمی گذارید! اما وی پیشنهاد می کند که تنها روی نقاط سیاه و جوش ها را بپوشانید.
او ادامه می دهد که:برای استفاده از کانسیلر باید تا اتمام پوشاندن صورتتان با فونداسیون صبر کنید، فونداسیون قسمت بزرگی از کار را برایتان انجام خواهد داد.
4. پودر
مقدار خیلی کمی پودر روشن کننده به صورتتان بزنید. این کار کمک می کند تا اگر سایه چشمتان ریخت، پاک کردنش راحت تر باشد. همچنین زمان مورد نیاز برای انجام باقی آرایشتان را برای شما فراهم خواهد ساخت.
5. چشم ها یا لب ها
بارتلوچی می گوید من معمولا دوست دارم هم چشم ها و هم لب هایم را آرایش کنم. پس از اینکه کار صورتم تمام شد، معمولا اول به سراغ چشم هایم می روم، اما برخی مواقع هم، اول لب هایم را آرایش می کنم تا کمی وقت برای فکر کردن به این داشته باشم که می خواهم با چشم هایم چه کنم.
برای چشم ها:سایه چشم، خط چشم، و سپس ریمل. این ترتیبی است که بارتلوچی برای آرایش چشم پیروی می کند. اما او پیشنهاد می کند که همیشه برگردید و لایه های قبلی آرایشتان را تکمیل کنید. کمی دیگر در امتداد خط مژه خط چشم بکشید، کمی بیشتر سایه چشم براق در وسط پلکتان بزنید و غیره.
برای لب ها:نرم کننده لب، خط لب، رژ لب، و سپس برق لب. بارتلوچی پیشنهاد می کند قبل از اینکه رژ لب بزنید، روی تمام لبتان را با خط لب بکشید و با نوک انگشتتان آنرا ماساژ دهید. و البته فقط اگر می خواهید، برق لب بزنید.
6. گونه ها
من به دو دلیل، در آخرین مرحله به سراغ گونه ها می روم. اول اینکه چشمان و لب ها را بهم پیوند می دهد. دو اینکه اگر از پودر استفاده کرده باشید، پس از آرایش چشمتان می توانید آنرا به سمت پلکتان وسعت دهید تا گونه هایتان بیشتر جلوه کند.

آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها

آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از سرخاب سفیداپ -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف