نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آرایش غلیظ همایون شجریان+ تصاویر
همایون شجریان ، آرایش غلیظ همایون شجریان
نشست خبری سهراب پورناظری آهنگساز و همایون شجریان خواننده آلبوم موسیقی فیلم آرایش غلیظ در موزه موسیقی برگزار شد.

نشست خبری آلبوم موسیقی فیلم آرایش غلیظ با حضور همایون شجریان و سهراب پور ناظری روز 4 شهریورماه در محل موزه موسیقی برگزار شد.

همایون شحریان و سهراب پورناظری 

همایون شجریان

همایون شجریان در این نشست گفت:سهراب پورناظری در گذشته تجربه همکاری با حمید نعمت الله در سریال وضعیت سفید و فیلم سینمایی بی پولی را داشته است. آشنایی و اعتماد سهراب و شناخت نسبی که خودم از نعمت الله داشتم باعث شد که آواز تیتراژ پایانی آرایش غلیظ را بخوانم و خوشبختانه از آنجا که این فیلم سینمایی اثری متفاوت در کارنامه کاری حمید نعمت الله است، موسیقی ای که برای آن ساخته شده نیز متفاوت و دارای ویژگی های خاص است.

 همایون شحریان و سهراب پورناظری در نشست آلبوم آرایش غلیظ

سهراب پورناظری

شجریان در ادامه با اشاره به این مطلب که این فیلم سینمایی از انرژی بالایی برخوردار است، گفت:ذات فیلم آرایش غلیظ اثری پر انرژی است و موسیقی ای که برای این فیلم ساخته می شد باید از انرژی بالایی نیز برخوردار می بود. در واقع در عین حال که من و سهراب پورناظری باید مشخصه های کار خود را حفظ می کردیم، به ویژگی ذاتی این فیلم که همان انرژی داشتن است، توجه می داشتیم. در نتیجه بعد از بررسی های بسیار به این جمع بندی رسیدیم که از شعر مولانا استفاده کنیم.

همایون شحریان

آلبوم آرایش غلیظ

این خواننده موسیقی ایرانی یادآور شد:یکی از نکات اصلی موسیقی این آلبوم جذابیت قطعات بی کلام و قطعه باکلام آرایش غلیظ بود. در واقع از ابتدا این جذابیت را درست مانند جذابیت ذاتی سینما در نظر داشتیم و سعی کردم المان هایی از تحریر موسیقی سنتی را استفاده کنم که به این جذابیت بیافزاید.

 نشست آلبوم آرایش غلیظ

نشست آلبوم آرایش غلیظ

ترکیب این دو هنرمند جوان بدون شک یادآور آلبوم موفق نه فرشته ام نه شیطان  است. آلبومی که دیگر به این نام شناخته نمی شود و موفقیت آهنگ چرا رفتی این آلبوم را به این نام سند زده است. حالا ترکیب این دو هنرمند در موسیقی فیلم آرایش غلیظ آمده که همین روزها روی پرده می رود.

آرایش غلیظ همایون شجریان+ تصاویر

آرایش غلیظ همایون شجریان+ تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف