نمناک سرگرمیگوناگون ممنوعیت آرایش کردن در مترو! + عکس
آرایش در مترو ، آرایش کردن زنان ژاپنی
با انتشار فیلم 30 ثانیه ای از آرایش کردن زنان ژاپنی در مترو توکیو , زنان از آرایش کردن در مترو توکیو منع شدند .
بازدید : 2,370 نفر

این عمل را در مترو توکیو انجام ندهید

امروزه آرایش کردن بخش جدایی ناپذیر زندگی بعضی از زنان و دختران جوان شده است , زنان ژاپنی در مترو در حال آرایش بودند که از این کار منع شدند.

یک شرکت حمل و نقل ریلی در ژاپن ویدئویی 30 ثانیه ای از آرایش کردن زنان ژاپنی در داخل مترو منتشر کرده است.در این ویدئو دو زن جوان در حالی مشغول آرایش کردن هستند که زمزمه های انتقادآمیز دیگر مسافران را به جان خریده اند. این ویدئو که در تاریخ 16 سپتامبر منتشر شد با این جمله آغاز می شود:" همه زنان این شهر زیبا هستند؛ اما در این شرایط واقعا زشت می شوند..."

آرایش کردن زنان ژاپنی

آرایش در مترو توکیو ممنوع

عده ای معتقدند عطر و پودر موجود در لوازم آرایش در محیط داخل واگن مترو می تواند باعث آزار بسیاری از مسافران شود و چه بسا برخی از انواع آن لباس دیگر مسافران را کثیف کند. عده ای نیز آرایش کردن در محافل عمومی مانند مترو را نشانه بی بندو باری تلقی می کنند.
با این حال، شرکت حمل و نقل ژاپنی اعلام کرده است این ویدئو صرفا در جهت فرهنگ سازی است و این شرکت پیش از این نیز فیلمهایی درباره استفاده از گوشی های هوشمند در فضای شلوغ مترو، حمل کیف و ساکهای بزرگ با توجه به حفظ حریم شخصی دیگران و... منتشر کرده است.

ممنوعیت آرایش کردن در مترو! + عکس

ممنوعیت آرایش کردن در مترو! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از شفاف -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف