نمناک ورزشفوتبال آرزوی بزرگ علی کریمی در مزایده پیکان قرمز
علی کریمی ، علی کریمی کارهای خیر
علی کریمی بعد از پاسخ به حواشی لایی خوردن فرهادمجیدی در مسابقات فوتبال ستارگان در رابطه با یکی از بزرگترین آرزوهایش صحبت کرد.
بازدید : 6,301 نفر

علی کریمی و مراسم خیرخواهانه مزایده پیکان قرمز

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به لایی خوردن فرهاد مجیدی در بازی با ستارگان جهان تاکید کرد که بازیکنان بزرگ همه لایی می خورند و گرنه باید ورزشکاران دامن می پوشیدند نه شورت ورزشی.

علی کریمی در حاشیه اهدای ماشین پیکان قرمز رنگ برای مزایده جهت امور خیریه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:برای انجام کار خیر به مشهد آمده ام و خیلی خوشحالم که برای موسسه فیاض بخش کارهای خیریه انجام می دهم. با توجه به این که مسئولین با من در این مدت تماس زیادی داشتند به شهر مشهد سفر کرده ام تا در کار خیرخواهان شرکت کنم.

 وی ادامه داد:امیدوارم عواید حاصل از این برنامه به موسسه فیاض بخش و تمام عوامل این مجموعه و کودکان بی سرپرست و کم توان ذهنی برسد و از این طریق کمکی کرده باشیم.

علی کریمی در مشهد 

عکس علی کریمی در مزایده خیرخواهانه پیکان قرمز مشهد

کریمی در خصوص اینکه آیا علی کریمی نیز خادم امام رضا(ع) خواهد شد یا خیر؟ گفت:هر کسی به نوبه خودش کارهای خیر زیادی انجام می دهد که قطعا خادمی امام رضا (ع) از این کارهای بزرگ به حساب می آید. تا به این لحظه امام رضا (ع) نطلبیده است اما خیلی دوست دارم در خدمت امام رضا (ع) و زائرانش باشم و امیدوارم در آینده این اتفاق رخ دهد.

 وی در خصوص بازی مقابل ستارگان جهان نیز گفت:بازی خوبی انجام دادیم که به غیر از نتیجه که نتیجه جالبی کسب نکردیم حضور تماشاگران در این بازی یکی از نکات مثبت بود.

 کریمی اضافه کرد:در این بازی چند موقعیت نصفه و نیمه هم داشتیم ولی متاسفانه نتوانستیم دروازه تیم حریف را باز کنیم ولی در مجموع نفس کار مهم بود و توانستیم این بازی را برگزار کنیم و باید تشکر ویژه ای داشته باشم از تیم منتخب جهان که به ایران سفر کردند و این بازی خیرخواهانه را برگزار کردند، امیدوارم در آینده شاهد این چنین بازی هایی در ایران باشیم.

 وی همچنین در خصوص بحث های مطرح شده در شبکه های مجازی در خصوص لایی فرهاد مجیدی که روز گذشته در بازی با منتخب جهان خورده است، تصریح کرد:براساس تجربه من، زمانی لایی حساب می شود که بازیکن توپ را از بازیکن حریف عبور دهد و در اختیار داشته باشد من نمی دانم چرا این مسائل به وجود آمد ولی اگر عده ای این چنینی مسائلی خوشحال می شوند خیلی خوشحالم که این بحث ها به وجود آمده است زیرا بازیکنان بزرگ هم در فوتبال لایی می خورند اگر چنین نبود به جای شورت ورزشی، ورزشکاران باید دامن می پوشیدند.

 کریمی تصریح کرد:مشکل ورزش ما این است که همه دنبال حاشیه هستند، به همین دلیل سال هاست خیلی مصاحبه نمی کنم، اگر مطبوعات دنبال این هستند که فوتبال درست شود، باید بگویم هروقت مطبوعات درست شدند چیزهای دیگر مثل فوتبال هم درست می شوند زیرا رابطه متقابل دارند.

 وی در خصوص شرایط حال حاضر پرسپولیس ادامه داد:به این تیم پرسپولیس خیلی امیدوار هستم و فوتبال را از بالای جدولی خیلی خوب بازی می کند و در چند هفته اخیر با بدشانسی های زیادی مواجه شده است و بازی با ذوب آهن 6 موقعیت تک به تک را از دست داد که براساس بی دقتی بود، امیدوارم در بازی های بعدی پرسپولیس شرایط بهتری را داشته باشد.

آرزوی بزرگ علی کریمی در مزایده پیکان قرمز

آرزوی بزرگ علی کریمی در مزایده پیکان قرمز
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 22
برگرفته از ایسنا خراسان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف