نمناک اخبارسیاست آرزوی پوتین پس از ریاست جمهوری چیست؟
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه
ولادیمیر پوتین گفت: من خیلی دلم می خواهد که سفر کنم اما به خاطر برنامه های کاری فشرده این امکان در حال حاضر وجود ندارد.
تاریخ انتشار : 17 آذر 1395

آرزوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پس از پایان دوره ریاست جمهوری

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است. او دومین و چهارمین رئیس جمهور روسیه بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی است. او رئیس حزب روسیه واحد (از 15 آوریل 2008) است.پوتین از اوت 1999 تاکنون همواره پست ریاست جمهوری یا نخست وزیری روسیه را در اختیار داشته است. ولادیمیر پوتین به عنوان رئیس جمهوری پُرکار شناخته می شود که اقتصاد روسیه را از بحران شدید دهه 1990 به ثبات و رشد قابل توجه در قرن بیست و یکم هدایت کرده است. پوتین پیش از ریاست جمهوری روسیه، سابقه همکاری با کا.گ. ب را در دوران شوروی در کارنامه خود دارد. پوتین در سال 2012 برای سومین بار به ریاست جمهوری روسیه برگزیده شد.بخاطر داشتن شخصیت و کاریزمای بالای پوتین از وی با عنوان مرد آلفا نیز یاد شده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امیدوار است که پس از پایان دوره کاری، جهانگردی کند او می گوید:من خیلی دلم می خواهد که سفر کنم اما به خاطر برنامه های کاری فشرده این امکان در حال حاضر وجود ندارد.

ولادمیر پوتین

ولادیمیر پوتین

به گفته وی در سفرهای خارجی به عنوان رئیس جمهور امکان دیدن همه مناظر طبیعی و فرهنگی کشورها برایش مقدور نیست.

ولادیمیر پوتین خاطرنشان کرد:امروز همه سفرهای من اینگونه است، به فرودگاه می روم، از آنجا مرا به ساختمانی می برند و بعد دوباره به فرودگاه برمی گردم، انگار نه انگار که به جایی سفر کرده ام!
رئیس جمهور روسیه خاطرنشان کرد که مهمترین آرزویش به پایان رساندن کار حرفه ای خود با موفقیت کامل است.

آرزوی ولادیمیر پوتین پس از ریاست جمهوری چیست؟

آرزوی پوتین پس از ریاست جمهوری چیست؟
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف