نمناک ورزشفوتبال آرش برهانی با پرسپولیسی ها به توافق رسید!
آرش برهانی ، توافق برهانی با پرسپولیس
آرش برهانی درباره جدایی اش از استقلال اظهار داشت: در مورد جدایی ام نمی خواهم درباره کسی صحبت کنم، ولی دلیل آن فنی نبوده است.
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1395

آرش برهانی قلبش استقلالی است

مهاجم پیشین استقلال گفت:ببینید من چه پوست کلفتی داشتم و این تیم را چقدر دوست داشتم و پای آن ماندم. آرش برهانی،در گفت و گویی درباره اینکه در زمان فوتبالش موقعیت های زیادی را از دست می داد عنوان کرد:وقتی موقعیت های زیادی به دست می آورید، طبیعی ست که موقعیت های از دست رفته بیشتری هم داشته باشید. اما مسأله مهم این است که در لیگ 285 بازی کرده ام که تنها در 100 بازی به عنوان مهاجم نوک حضور داشته ام. خب آیا مثلاً از خسرو حیدری که در گوش راست بازی می کند انتظار گل زنی دارید؟

وی ادامه داد:حتی وقتی به پرسپولیس گل زدم، کسی من را نمی شناخت. چند روز بعد از بازی پرسپولیس که با تاکسی می رفتم سر تمرین، راننده تاکسی گفت تو همان نیستی که چند روز پیش آن کار را با علی انصاریان کردی؟ او اولین نفری بود که من را شناخت و حس خوبی از این قضیه داشتم.چند وقت بعد علی انصاریان را جایی دیدم و بهش گفتم علی آقا ببخشید که اونجوری دریبلت زدم. می خواستم از او دلجویی کنم ولی با این جمله کار را بدتر کردم. البته که با هم رفیق شدیم.

 

آرش برهانی

جدایی برهانی از استقلال

 برهانی درباره اینکه با پرسپولیس مذاکره کرده بود گفت:با کاشانی و یکی از اعضای هیأت مدیره پاس جلسه داشتیم و حتی در مورد مسائل مالی به توافق رسیدیم، ولی نگفتم به پرسپولیس می آیم. شب دیدم اخبار ورزشی گفت آرش برهانی به پرسپولیس پیوست! اما من دوست داشتم به استقلال بروم و پولی که از آن ها گرفتم هم 20 میلیون کمتر از پیشنهاد پرسپولیس بود.

وی درباره روز اولی که در تمرین استقلال حاضر شد گفت:روز اولی که رفتم تمرین استقلال، زمین شماره 2 شیرودی بود. سر هر تمرین بیش از 5 هزار نفر می آمد چون ناصرخان بعد از چندین سال دوباره سرمربی استقلال شده بود. آن زمان که تمرین می کردیم تماشاچی بیشتری نسبت به بعضی بازی های الان لیگ داشتیم. من ساعت 12 شب قرارداد بسته بودم و مثل الآن تلگرام و این چیزها نبود. اخباری پخش شده بود که انگار برهانی با استقلال قرارداد بسته است. بسیاری از هواداران آن روز آمده بود که ببینند من سر تمرین حاضر می شوم یا نه. تا از ماشین پیاده شدم یکی دوتا از هواداران خوبمان که هنوز هم هستند، من را بلند کردند بردند جلوی در رختکن و خیلی به من لطف کردند. خاطره خیلی خوبی برای من ساختند.

برهانی درباره اتفاقات سال 86 در استقلال بیان داشت:آن سال بدترین سال برای استقلال بود و اتفاقات خیلی عجیب و غریبی می افتاد. افرادی از خود مجموعه استقلال دوست نداشتند تیم نتیجه بگیرد و این برای من عجیب بود. من تازه آمدم بودم و حالا درک می کنم که چرا آن کارها را می کردند. اینکه فلانی این همه سال استقلال بوده و تعصب استقلال دارد باید خوشحال شود که استقلال نتیجه بگیرد، نه اینکه کاری کند که استقلال نتیجه نگیرد. هاج و واج مانده بودم. سال بدی بود و در لیگ سیزدهم شدیم ولی آخرش خوب شد، قهرمان جام حذفی شدیم».

 

آرش برهانی

جدایی برهانی از استقلال

 وی درباره رابطه اش با علیرضا منصوریان گفت:مطمئنم علی الآن خیلی چیزها را دیده و آدم ها را شناخته است. بعضی ها در استقلال هستند که آن چیزی را که می گویند و ژست می گیرند، با واقعیتشان فرق دارد. فکر می کنم منصوریان الآن آن ها را شناخته باشد و حق را به من بدهد. من دو سه سال آخر اصلاً شرایط خوبی در استقلال نداشتم، به خاطر نیمکت نشینی ها و خیلی رفتارهای غیرفنی. الآن بازیکن را یک بازی بیرون می گذارند و یکهو همه چیز به هم می ریزد در حالی که این بلا 3 سال سر من آمد. ببینید من چه پوست کلفتی داشتم و این تیم را چقدر دوست داشتم و پای آن ماندم.

برهانی درباره جدایی اش از استقلال اظهار داشت:در مورد جدایی ام نمی خواهم درباره کسی صحبت کنم، ولی دلیل آن فنی نبوده است. دلم می خواست اینجوری تمام شود که بروم باشگاه و به من بگویند امسال تو را نمی خواهیم. حتی نمی خواستم برای 9 سال از من تشکر کنند. اینجوری بهتر بود تا اینکه حتی یک زنگ به من نزنند و من در مطبوعات و سایت ها بخوانم. بعضی ها جایی نشسته بودند گفته بودند برهانی را به بدترین شکل پرت می کنیم بیرون. بعضی ها عشق می کنند که مثلاً بنشینند بگویند برهانی را که این همه سال در استقلال بود، انداختیم بیرون.

آرش برهانی با پرسپولیسی ها به توافق رسید!

آرش برهانی با پرسپولیسی ها به توافق رسید!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف