نمناک اخبارگوناگون واکنش های جالب به آروزی یک کودک سرطانی + عکس
کودک سرطانی ، کودک های سرطانی
یک کودک سرطانی با انتشار عکس و آرزویش در فضای مجازی میلیون ها مرد و زن را متحول و مجذوب کرد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1394

آرزوی خاص یک کودک سرطانی مردم جهان را مجذوب کرد

یک بیمارِ 8 ساله مبتلابه سرطان پیشرفته از اهالی «رود آیلند» ظرف کمتر از یک هفته در چین به شهرت رسیده است. دوریان موری پس از 4 سال مبارزه با نوع نادری از سرطان ماهیچه به نام رابدومیوسارکوما به پدرش گفت آخرین و تنهاترین آرزویش این است که در چین مشهور شود... چون آن ها صاحب آن دیوار بلند هستند (منظورش دیوار بزرگ چین است).
روز یکشنبه پیام وی در پست فیس بوکش به اشتراک گذاشته شد و ظرف چند ساعت به چین رسید، یعنی جایی که فیس بوک مسدود است. مردم سراسر کشور چین هم درحالی که تابلوهایی با مضمون هشتک #DStrong در دست داشتند، تصاویری از خود را در فضای مجازی منتشر کردند.

کودک سرطانی

کودک سرطانی با یک آروزی عجیب جهان را مجذوب کرد

تا روز جمعه صبح خبر این کودک در رأس پر بازدیدترین های Weibo قرار داشت. به علاوه داستان دوریان به خارج از چین هم رسیده است و عکس های مردمی از فرانسه، ژاپن، سوییس و ایتالیا برای وی ارسال شده اند. در اکثر تصاویر مردم تابلویی در دست دارند که روی آن نوشته «دوریان تو در (اسم کشور) هم معروف هستی».

واکنش های جالب به آروزی یک کودک سرطانی + عکس

واکنش های جالب به آروزی یک کودک سرطانی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف