آزادراه تهران شمال

قطعه یک آزادراه تهران شمال کی تکمیل می شود؟

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1398کد مطلب : 32345زمان مطالعه : 1 دقیقه
استاندار البرز زمان بهره برداری از قطعه یک پروژه آزادراه تهران شمال را اعلام کرد.

بهره برداری از قطعه یک آزادراه تهران شمال

فارس: استاندار البرز گفت:علی رغم حجم وسیع پروژه آزادراه تهران - شمال، قطعه یک این پروژه طی چند ماه آینده به بهره برداری می رسد. 

عزیزالله شهبازی در بازدید از قطعه یک آزادراه تهران - شمال با اشاره به اهمیت این پروژه در سطح ملی و بویژه برای گره گشایی از بار ترافیک ورودی استان، اظهار داشت:نظارت ویژه ای بر روند اجرایی شدن این پروژه مهم از سوی مسئولان ملی وجود دارد. 

وی ادامه داد:در سفر اخیر معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبار و بودجه ویژه ای تخصیص یافت که روند پروژه را به شکل محسوسی تسریع کرد. 

شهبازی با بیان اینکه گره گشایی از ترافیک البرز از مهمترین دغدغه های مسؤولان ملی و استانی است، گفت:اتخاذ تدابیری برای سفری ایمن و در کمال آرامش از محورهای پرتردد البرز مد نظر است. 

وی افزود:علی رغم حجم وسیع این پروژه به ویژه در قطعه یک، روند کار بسیار سرعت خوبی داشته و مسئولان و پیمانکار مربوطه با جدیت درصدد بهره برداری از قطعه یک این آزادراه طی چند ماه آینده هستند. 

استاندار البرز اضافه کرد:قطعه یک این پروژه بسیار مهم که به دست توانمند فرزندان ایران اسلامی در حال به سرانجام رسیدن است، 30 درصد از مشکلات ترافیک ورودی کرج را رفع می کند.

انتهای پیام/م

آخرین وضعیت آزادراه تهران شمال و زمان افتتاح اتوبان تهران شمال

25
این مطلب مفید بود ؟23
برچسب :
وبگردی