نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آزاده آل ایوب مجری تلویزیون در حسرت نوازش امام + عکس
آزاده آل ایوب مجری ، خاله نرگس
آزاده آل ایوب مجری برنامه کودک با انتشار عکسی از امام خمینی (ره) از حسرتهای کودکی اش گفت.
بازدید : 6,876 نفر

آزاده آل ایوب در حسرت نوازش امام

آزاده آل ایوب که بچه ها او را با نام خاله نرگس میشناسند تازه ترین پست اینستاگرامش به امام خمینی اختصاص داد.

امام خمینی
 

آل ایوب نوشت:من امام خمینی (رحمة الله علیه) را دوست دارم، گرچه دوران انقلاب را درک نکردم فقط وقتی به دنیا آمدم به یمن پیروزی و آزادگی نامم را آزاده گذاشتند.

دوست داشتن هایم را با سیاست، جناح بندی و شکوه های گاه و بیگاه خدشه دار نکنید زیرا فقط خدا می داند در وجود آن مرد نازنین چه بود که من کودک در دوران دفاع مقدس تماشای روی سفیدش از قاب تلویزیون و گوش سپردن به طنین صدایش را به جاذبه های کودکی ام ترجیح می دادم، یادم هست حسرت دگر بچه ها که نزدیکش بودند و دست نوازش بر سرشان می کشید برایم ماند تا امروز.

من وطنم را دوست دارم زیرا از امنیت و سربلندی برخوردارم، جایی نیست در دنیا که اهمال و سهل انگاری یا فقر و رنج در آن راه نیابد اینجا اما بیماری ها لاعلاج نیست کمی ایمان، کمی درایت و اندکی انسان دوستی راهگشاست.

من ایرانی ام از جنس تمدن،غرور،عاطفه،از جنس بلور، شکستنی اما تمام نشدنی اینجا ایران است سرزمین شهیدان، نور و فخر اگر چراغهای وجدان خاموش نشود تا هنگامه قیامت مومن هر چه بخواهد در اختیارش هست و منافق از خشم مردمانش در عذابی جانسوز گرفتار.

آزاده آل ایوب مجری تلویزیون در حسرت نوازش امام + عکس

آزاده آل ایوب مجری تلویزیون در حسرت نوازش امام + عکس
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 27
برگرفته از جام جم نیوز - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 13 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف